عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ :

روکش جدید آسفالت برای خیابان‌های مرکزی تهران

کد خبر: 88205
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۵۳ ق.ظ

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ از اجرای عملیات روکش آسفالت در ۵ خیابان منطقه خبر داد و گفت: تعویض روکش آسفالت خیابان ها به منظور سهولت در عبور و مرور و افزایش ایمنی شهروندان صورت می‌گیرد.

به گزارش ندای مردم، سیدرامین حسینی نژاد با بیان اینکه اجرای روکش آسفالت در بلوار دوستان، خیابان فاطمی، خیابان جمالزاده شمالی، خیابان جهان آرا و خیابان کارگر صورت گرفته است ادامه داد: در ماه مرداد بالغ بر ۷۰۰ متر مربع از سطح خیابان های منطقه روکش آسفالت شد.

او توضیح داد: اجرای روکش آسفالت در بلوار دوستان به مساحت ۱۸۰متر مربع، اجرای روکش آسفالت در خیابان فاطمی به مساحت ۱۵۰متر مربع، اجرای روکش آسفالت در خیابان جمالزاده شمالی به مساحت ۱۴۵ متر مربع، اجرای روکش آسفالت در خیابان جهان آرا به مساحت ۸۵ متر مربع و اجرای روکش آسفالت در خیابان کارگر به مساحت ۱۲۵ متر مربع صورت گرفته است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ تصریح کرد: در عملیات عمرانی تعویض آسفالت، کنترل ترافیکی محدوده رعایت شده و اصلاحات هندسی مورد نیاز نیز صورت گرفته است.

حسینی نژاد با اشاره به اینکه خیابان های منطقه به صورت مستمر رصد می شود ادامه داد: در صورت خرابی و نیاز به اصلاح، تعویض روکش آسفالت آن خیابان در دستور کار قرار می گیرد.

دیدگاه کاربران