عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران :

قضاوت در واگذاری های املاک شهرداری برعهده قوه قضائیه است/ تعجیل در اتمام پروژه های شهری

کد خبر: 88244
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸ ب.ظ

نایب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: قضاوت در رابطه با واگذاری برخی املاک شهرداری به قوه قضائیه واگذار شده و نظر نهایی برعهده این قوه است.

به گزارش ندای مردم ،عباس جدیدی در سیصد و شصت و نهمین جلسه شورای شهر تهران گفت: هیچ فردی منکر فعالیت های صورت گرفته در شهر تهران نیست و هیچ فردی نمی تواند چشم خود را به روی خدمات و زحمات ببندد.

وی افزود: از سوی معاون امور شوراهای شهردار تهران اعلام شده که چرا سوال های من در روزهای پایانی عمر شورای شهر تهران افزوده شده که پاسخ آن این است که اگر شهردار به شورای شهر می آمد، شائبه های مطرح شده به هیچ وجه مطرح نمی شد.

نایب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم ارائه گزارش عملکرد از سوی اعضای شورای شهر تصریح کرد: اگر اعضای شورای شهر در جلسه ای فوق العاده گزارش عملکرد می دادند، حواشی که اکنون مورد توجه است، مطرح نمی شد.

جدیدی ادامه داد: از ۶ ماه نخستی که کار خود را در شورای شهر آغاز کردم تذکراتی را مطرح کردم و این طور نیست که اکنون این کار را در دستور کار قرار داده باشم.

وی با بیان اینکه ” اعضا، شورای شهر هستند نه شورای شهرداری” خاطرنشان کرد: شهرداری در روزهای پایانی فعالیت خود به پروژه های عمرانی سرعت داده و اعضای شورای شهر نیز می توانند به فعالیت خود سرعت ببخشند.

نایب رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران اذعان کرد: واگذاری هایی در شهرداری تهران رخ داده و ما خوب و بد را قضاوت نکرده و آن را به قوه قضائیه می سپاریم.

دیدگاه کاربران