عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران :

تصویب واگذاری طبقه منفی یک برج میلاد در هیئت مدیره/ اردوگاه شهید میرحسینی فروخته نشده است

کد خبر: 88322
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۲۸ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در رابطه با حواشی مطرح شده پیرامون فروش اردوگاه شهید میرحسینی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ندای مردم،ناصر امانی در سیصد و هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با وضعیت طبقه منهای یک برج میلاد گفت: پیش از این طبقه منهای یک برج میلاد به عنوان مجموعه ای اداری مورد استفاده قرار می گرفت و مباحثی در رابطه با انتقال آن مطرح شده است.

وی افزود: یک سرمایه گذار درخواستی را برای راه اندازی مشاغل خاص کودکان در طبقه منهی یک برج میلاد ارائه کرده است.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به ثبت واگذاری در هیئت مدیره برج میلاد اظهارکرد: ۱۰ ماه قبل هیئت مدیره برج میلاد موضوع واگذاری طبقه منهای یک برج میلاد را به تصویب رساندند و قراردادی را منعقد کرده اند.

امانی در خصوص حواشی مطرح شده پیرامون تغییر کاربری یک بوستان در منطقه ۸ تهران خاطرنشان کرد: یک زمین خالی به وسعت ۵۵۰ متر در اختیار ستاد اجرایی فرمان امام بوده که به دلیل خالی بودن آن، شهرداری نسبت به کاشت درخت در این فضا اقدام کرده بود.

وی تاکید کرد: مالک این زمین اکنون پیدا شده و پس از دریافت حکم از مرجع قضایی درخواست دریافت زمین خود را ارائه کرده است.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در خصوص حاشیه های مطرح شده پیرامون واگذاری اردوگاه شهید میرحسینی به بخش خصوصی گفت: این اردوگاه به هیچ فردی واگذار نشده و فروش آن نیز در دستور کار نیست. ما تنها نگهداشت آن را به بخش خصوصی واگذار کرده ایم.

دیدگاه کاربران