عضویت در خبرنامه الکترونیک

پایان ماراتن انتخاب و آغاز راه مدیریت شهری کرج/ سکان هدایت شهرداری کرج به اصغر نصیری سپرده شد

کد خبر: 88426
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷ ق.ظ

اعضای شورای شهر کرج بالاخره بعد از فراز و فرود های بسیار در واپسین ساعات آخرین مهلت قانونی انتخاب شهردار‌ ، سکان هدایت شهرداری کرج را به اصغر نصیری سپردند .

به گزارش ندای مردم، نتیجه بیش از یک ماه روند بررسی سوابق نامزدهای شهرداری کرج انتخاب دکتر اصغر نصیری بود که در پرونده خود قریب ۲۴ سال سابقه مدیریت در شهرداری های مناطق مختلف تهران را دارد.

البته این انتخاب اعضای اصلاح طلب شورای شهر کرج پس از چند روز احتجاج و تضارب آرا در شرایطی حاصل گردید که آنها در روز قبل انتخاب شهردار جدید با یک رای ممتنع موفق نشدند از بین آقایان مصطفی سلیمی و اصغر نصیری ،رئیس مدیریت شهری چهارمین کلان شهر کشور را برگزینند.

اصغر نصیری که دارای مدرک دکتری عمران می باشد جز معدود نامزدهایی شهرداری بود که تقریبا تمام عمر مدیریتی خود یعنی نزدیک به یک ربع قرن را در شهرداری های مناطق ۸،۱۲،۱۸،۲۲ تهران گذرانده است .

او در شرایطی زعامت مدیریت شهر را به دست می گیرد که مردم کرج در انتخابات اردیبهشت ماه ،شورای شهری کاملا اصلح طلب را برای خود گزینش کرده اند و عملکرد وی خوب یا ضعیف به پای اصلاح طلبان کرج نوشته خواهد شد.

با همه ی حواشی و تفاسیر مختلف که در مدار انتخاب شهردار کرج به وجود آمد دیگر فصل رقابت که بیشتر شبیه تخریب بود به سر آمد ،تخریب ها و تضییع حقوقی که نشان می دهد هستند افرادی که برای رسیدن به سر منزل مقصود از هیچ عملی ابایی ندارند.

اینک دغدغه مردم کرج پویایی ، پیشرفت و حل شدن معضلات شهری است،مردمی که بهترین قضاوت کننده هستند و یقینا برآیند شهرداری و شورای شهر را زیر ذره بین خود خواهند داشت .

 

دیدگاه کاربران