عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط‌ زیست منطقه11 :

اطعام نیازمندان در عید سعید قربان / دعوت از خیران برای مشارکت

کد خبر: 88589
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۰۳ ب.ظ

همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان، شهرداری منطقه ۱۱ با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) با پیش‌بینی شرایط لازم، زمینه مشارکت خیّران و شهروندان در سنت حسنه قربانی کردن و اطعام نیازمندان در این عید بزرگ را کرده ‌است.

به گزارش ندای مردم ؛ کورش خرد معاون خدمات شهری و محیط‌ زیست منطقه۱۱با اعلام خبر ایجاد جایگاه عرضه بهداشتی دام در میدان بهداری گفت: این جایگاه برای اولین بار به مساحت ۲هزار و پانصد مترمربع در میدان بهداری برای عرضه رسمی دام، ایجاد و امکانات بهداشتی، خدمات رفاهی و امکان ذبح دام نیز در آن پیش‌بینی شده است. علاوه بر این برای ارتقای سطح بهداشتی عرضه دام زنده و ذبح شده، ۱۰دامپزشک برای نظارت بر کیفیت ذبح دام در این جایگاه مستقر هستند. اما کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز هر ساله با مشارکت خیران، تهیه و ذبح دام و توزیع گوشت قربانی در روز عید سعید قربان را در میان خانواده‌های تحت حمایت خود انجام می‌دهد.

«علی دواتگر» رئیس کمیته امداد منطقه۱۱ نیز در این باره گفت: در روز عید سعید قربان، پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره)، آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی شهروندان است. همشهریان می‌توانند برای اهدای نذری‌های نقدی از طریق حساب شماره ۵۸۵۷۱۰۵۵۹۵ یا کارت به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۷۵۴۷۳۸۲۸۲  نزد بانک ملت شعبه چهارراه ولی‌عصر(عج) کد ۶۲۰۱۸، به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه ۱۱، پرداخت از طریق سامانه تلفنی ۷۳۵۵ و شماره‌گیری (به‌ترتیب) اعداد ۱ و ۴ و ۱، پرداخت از طریق سامانه ussd با شماره‌گیری #۸۸۷۷* با تلفن همراه یا حضور در پایگاه‌های مستقر در منطقه در روز عید سعید قربان اقدام کنند.

 همچنین شهروندان خیراندیش می‌توانند نذری‌های خود را برای توزیع بین نیازمندان به چهارراه ولی‌عصر(عج)، ضلع جنوبی بوستان دانشجو، کوچه شیرزاد، پلاک ۲۲ تحویل دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۴۱۰۶۱۰ داخلی ۷ تماس بگیرند

دیدگاه کاربران