عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر پروژه پل روگذرامام رضا (ع) :

مدیر پروژه پل امام رضا(ع) ورامین شکستگی در این پل را تکذیب کرد

کد خبر: 88602
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۳۲ ق.ظ

مدیر پروژه پل روگذرامام رضا (ع) پروژه تکمیل کننده قطار شهری تهران – ورامین – گرمسار، هرگونه شکستگی و ترک بر روی این سازه را تکذیب کرد.

به گزارش ندای مردم، امیربهلولی گفت : فاز نخست پل روگذر امام رضا (ع) که در راستای اجرای طرح قطار شهری تهران – ورامین- گرمسار بر روی راه آهن سراسری تهران- مشهد در حال احداث است ، سال گذشته با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد و عملیات اجرایی فاز دوم این طرح نیز طبق برنامه زمان بندی شده آغاز شد.
وی افزود: با تکمیل عملیات احداث این پل ، کارآسفالت عرشه پل نیز انجام گردید تا شرایط برای افتتاح و بهره برداری از آن فراهم شود ولی از هفته گذشته برخی از کانال های تلگرامی اقدام به پخش شایعه ای مبنی بر ایجاد شکستگی بر روی عرشه پل کردند که این امر نگرانی مردم این شهرستان را در پی داشت.
وی بیان داشت: سازه پل امام رضا(ع) ورامین از نوع بتنی است که بخشی از پل که از روی شیب خاکی بر روی ستون ها قرار می گیرد ، در هنگام اجرا و آسفالت کل سازه ، با ترک در محل اتصال اولیه پل با بخش خاکی مواجه می شود که این امر کاملا طبیعی است و نشان از درست عمل کردن سازه پل است.
بهلولی تصریح کرد: پس از آسفالت کل سازه ، این بخش ترک خورده شکافته می شود با استفاده از لاستیک های مخصوص درز گیری می شود که این امر طبیعی بوده و در تمامی سازه ها حتی فاز اول همین پل نیز اجرا شده است.
وی گفت : برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی از اصول فنی ، این عملیات را به دلیل شکستگی بر روی عرشه پل اعلام کرده بودند و تصورات خود را در کانال های تلگرامی به مردم القاء کرده بودند که این امر موجب نگرانی آن ها شده بود.
مدیر پروژه پل روگذر امام رضا(ع) ورامین افزود : با تکمیل عملیات اجرایی این پل ، کار خط کشی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی نیز انجام و در آماده افتتاح است.
۲ پروژه مهم پل روگذر امام رضا (ع) و زیر گذر ۱۵ خرداد ورامین ، در راستای اجرای طرح قطار شهری تهرن -ورامین – گرمسار در ورامین با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان اجرا گردیده است.

دیدگاه کاربران