عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

«استقبال از مهر» در تهران آغاز شد

کد خبر: 88608
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تمهیدات شهرداری تهران در طرح «استقبال از مهر» به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری که با حضور مدیران ارشد این حوزه و کلیه معاونین خدمات شهری مناطق ۲۲گانه برگزار شد، پس از استماع گزارشاتی در خصوص دستورالعمل برنامه های شهرداری تهران در طرح «استقبال از مهر» گفت: با برنامه ریزی های انجام شده اقدامات شاخص و ویژه ای در خصوص طرح «استقبال از مهر» به مناسبت بازگشایی مدارس تهیه و تدوین شده است که در تمامی مناطق ۲۲گانه اجرایی می گردد.

وی در ادامه با تاکید بر نگهداشت شهر تهران به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های این حوزه بخصوص پیرامون مراکز آموزشی در این طرح گفت:در طرح «استقبال از مهر» در حوزه خدمات شهری توجه ویژه ای به زیباسازی، ایمن سازی معابر، بازپیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی و… داشته باشید.

یزدانی با بیان این که نگهداشت شهر تهران جزو مهم ترین وظایفی است که به شکل مداوم و با جدیت در حال انجام است، خاطرنشان کرد:با توجه به این که بارش نزولات آسمانی قابل پیش بینی نیست، تمهیدات لازم از هم اکنون اندیشیده شود.

وی به مجموعه اقدامات صورت گرفته در خصوص ایمن سازی پارک ها در مناطق ۲۲گانه اشاره کرد و گفت: البته باید در خصوص موضوعات ایمنی و رعایت برخی از موضوعات از سوی شهروندان فرهنگ سازی های لازم نیز صورت گیرد.

یزدانی بر افزایش سرانه های خدماتی در مناطق کم برخوردار تاکید کرد و گفت:سرانه های خدماتی همچون افزایش سرانه فضای سبز در محلات، ساخت پارک های محلی در این مناطق، برپایی بازارهای میوه و تره بار برای رفاه حال شهروندان و…. از جمله موضوعاتی است که باید بدان توجه ویژه ای شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه بر اقدامات جدید و نوآوری در تمامی امور تاکید کرد و گفت: با همدلی، مودت و جدیت در کارها رو به جلو حرکت کنید؛ زیرا این موضوعات نیازمند کار گروهی است و در مجموع نتایج حاصله منجر به رضایتمندی حداکثری شهروندان خواهد شد.

همچنین در این جلسه گزارشی از تمهیدات شهرداری تهران در طرح استقبال از مهر به مناسبت بازگشایی مدارس، گزارشی از اقدامات سازمان میادین میوه و تره بار در خصوص برپایی جایگاه های عرضه بهداشتی دام در مناطق ۲۲گانه و… مطرح و در خصوص موضوعات فوق بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در پایان این جلسه مهندس یزدانی بر موضوعاتی چون مقابله با سفید بالک ها، مقابله با جانوران مضر شهری، ایمن سازی زمین بازی کودکان در بوستان های مناطق ۲۲گانه، توجه ویژه به ورودی های شهر تهران و … تاکید کرد.

دیدگاه کاربران