عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردارمنطقه 6 تهران:

خدمت رسانی به شهروندان تعطیل بردار نیست

کد خبر: 88623
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸ ب.ظ

شهردار منطقه ۶ تهران با اشاره به تغییرات صورت گرفته در سطح مدیریت شهری پایتخت اظهار داشت: اساس فعالیت در شهرداری بر پایه خدمت رسانی به شهروندان است و هیچ وقت تعطیلی بردار نبوده و نیست و طی تمام این سال‌ها وظیفه ما خدمت رسانی به مردم بوده‌است.

به گزارش ندای مردم، عظیم بابایی با بیان اینکه با تغییر مدیریت‌ها اساس خدمت رسانی در شهر نباید متوقف شود، گفت: هرگونه کوتاهی در حق مردم را باید در پیشگاه خدا و مردم پاسخ گفت و در منطقه ۶ طی دوران گذار مدیریت اساس و بنیان کارمان رضایتمندی خدا و شهروندان بوده است.

وی با بیان اینکه نمی‌توان و نمی‌شود به شهر نگاه کاسب‌کارانه داشت، تصریح کرد: مدیریت بر شهر بزرگی چون تهران مسئله سیاسی نیست و باید فاقد جناح‌بندی و گروه بازی باشد.

بابایی با اشاره به جلسه شهردارتهران با شهرداران مناطق گفت: دکتر نجفی در این جلسه سربلندی شهر تهران را موجب سربلندی نظام خوانده و دوران رقابت را پایان دانستند و خواستار خدمت به مردم با همیاری و همکاری شدند.

شهردار منطقه ۶ با بیان اینکه تحقق سرفصل های درآمدی در ایام پیش رو مورد توجه ویژه شهرداری تهران است گفت: تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با پیمانکاران و افرادی که طرف حساب شهرداری هستند از موضوعات مورد توجه شهری بوده و با توجه به فرا رسیدن ماه مهر و سال تحصیلی جدید حمایت از مدارس و نگهداشت شهر و آمادگی شهر برای مواجه با فصل بارندگی در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه کاربران