عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تهران :

برگزاری مراسم ادای سوگند شهردار تهران در پارلمان شهری/ برنامه‌های شهرداری در ایام اربعین بررسی می‌شود

کد خبر: 88690
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۳:۳۴ ب.ظ

محمد علی نجفی شهردار تهران فردا با حضور در شورای شهر پایتخت مراسم ادای سوگند را برگزار خواهد کرد.

به گزارش ندای مردم ، فردا سه شنبه چهاردهم شهریورماه پنجمین جلسه رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران برگزار خواهد شد.

قرار است در این جلسه محمد علی نجفی شهردار تهران با حضور در پارلمان شهری مراسم ادای سوگند را برگزار کند.

همچنین در این جلسه که از ساعت ۸:۴۵ برگزار می‌شود مجید فراهانی و الهام فخاری نطق پیش از دستور خواهند داشت.

در این جلسه انتخاب ۷ نفر از اعضای شورای شهر تهران در ستاد هماهنگی شورایاری‌های پایتخت در دستور جلسه قرار داشته و قرار است نمایندگان شورا در ستاد هماهنگی شورا یاری‌ها انتخاب شوند.

اعضای حاضر در پارلمان شهری انتخاب یک نفر نماینده شورای شهر تهران به عنوان ناظر در سازمان پارک سورا‌ها و پایانه‌های مسافربری شهر تهران را در دستور کار خواهند داشت.

در ادامه این جلسه قرار است یکی از نمایندگان شورای شهر تهران به عنوان ناظر در سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران انتخاب شود.

اعضای شورای شهر تهران همچنین در دستور جلسه خود انتخاب یک نماینده در اجرای ماده ۶۴ اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم را خواهند داشت.

در شرایطی که هفته گذشته پس از حضور مجتبی عبداللهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران فرصتی برای بررسی اقدامات شهرداری در مراسم اربعین حسینی پیدا نشد قرار شده وی بار دیگر در جلسه شورای شهر حضور پیدا کرده تا توضیحات لازم در رابطه با اقدامات شهرداری در ایام اربعین را ارائه کند.

دیدگاه کاربران