عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون سیاسی وزیر کشور :

تاكيد احمدي بر افزایش امکانات آموزشی برای مقابله با آسیب های اجتماعی در روستاها

کد خبر: 88692
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۳:۳۶ ب.ظ

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تثبیت و ایجاد فرصت های شغلی موجب تداوم حیات روستا و پیشگیری از مهاجرت های بی رویه به سمت شهرها خواهد شد.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه مطالبات بحق مردم بیش از خدمات است افزود: البته همواره منابع محدود و نیازها نامحدود است اما خوشبختانه با تلاش دولت شاهد ارتقای شاخص های عمومی در حوزه های راه، عمران شهری، فرهنگی و ورزشی هستیم.

به گزارش ندای مردم، علی اصغر احمدی روز چهارشنبه در مراسم بهره برداری از ۲ طرح عمرانی شهرستان ری افزود: مسئولان باید در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نامگذاری شده، با جدیت برای ایجاد فرصت های شغلی تلاش کنند.
وی با بیان اینکه دولت موفق شده تا به عدالت اجتماعی براساس تفکر و منویات امام راحل رهبر معظم انقلاب نزدیک شود اظهار کرد: افزایش امکانات رفاهی، تربیتی و آموزشی برای مقابله با آسیب های اجتماعی در روستاها اهمیتی حیاتی دارد.
احمدی گفت: دولت تلاش می کند تا با پیروی از سند چشم انداز و برنامه های توسعه ای کشور به تناسب بودجه سالیانه در مسیر رشد و توسعه حرکت کند.
وی با بیان اینکه مطالبات بحق مردم بیش از خدمات است افزود: البته همواره منابع محدود و نیازها نامحدود است اما خوشبختانه با تلاش دولت شاهد ارتقای شاخص های عمومی در حوزه های راه، عمران شهری، فرهنگی و ورزشی هستیم.
به گزارش ایرنا، ۲ پروژه استادیوم ورزشی شهدای روستای ده خیر در مساحت ۱۰ هزار متر مربع و ۵۰۰ متر تجهیزات خدماتی و سالن چند منظوره شهید حججی روستای فیروزآباد شهرستان ری امروز با حضور احمدی معاون وزیر کشور، امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، جمالی پور فرماندار ری و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

دیدگاه کاربران