عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 :

ویژه برنامه های ولادت امام علی نقی (ع) در منطقه ۱۵

کد خبر: 88709
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ ق.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ از اجرای ویژه برنامه هایی به مناسبت ولادت امام علی نقی (ع) در مساجد، بوستان ، مقبره شهدا و سراهای محلات منطقه خبر داد.

به گزارش ندای مردم، رضا اسماعیلی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ولادت امام هادی (ع) در تشریح این برنامه ها افزود: در این راستا مراسم جشن در ۱۱ مسجد شاخص و محوری نواحی هشتگانه منطقه،  مقبره شهدای گمنام و بوستانهای منطقه در شب و روز ولادت برگزار خواهد شد.

به گفته وی این مراسم در مساجد انصار الحجه در محله طیب ناحیه یک، امام رضا (ع) در محله کیانشهر ناحیه سه، امام حسن (ع) در محله مشیریه ناحیه چهار، صادقیه در محله افسریه ناحیه پنج، امام حسن مجتبی (ع) در محله مسعودیه ناحیه شش، الزهرا(س)  در محله قیامدشت در ناحیه هفت و نبی اکرم (ص) در محله خاور شهر  در ناحیه هشت برگزار می شود.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: این مراسم همچنین در حسینه بیت الجواد (ع) در محله ولیعصر (عج) در ناحیه یک، بوستان گلزار در محله مطهری ناحیه یک، بوستان زیبا در محله ابوذر در ناحیه دو و مزار شهدای گمنام رضویه در ناحیه چهار برگزار می شود.

وی در پایان با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی در سراهای محله افزود: به  همین مناسبت در ۱۲ سرای محله شامل: ولیعصر(عج)، مطهری، اتابک، ابوذر، هاشم آباد، بروجردی، مشیریه، رضویه، افسریه جنوبی، والفجر، قیامدشت و خاورشهر  برای شهروندان به اجرا در خواهد امد.

دیدگاه کاربران