عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تهران :

در جلسات هیات دولت شرکت می کنم/ تغییر مدیران شهری طبیعی است

کد خبر: 88719
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۰۴ ب.ظ

شهردار تهران گفت: براساس موافقت رییس جمهوری و دعوت انجام شده، از این پس در جلسات هیات دولت شرکت می کنم.

به گزارش ندای مردم، محمدعلی نجفی روز سه شنبه در حاشیه آیین بازگشایی موزه استاد علی اکبر صنعتی  افزود: برهمین اساس روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت حاضر خواهم شد.
وی با اشاره به اینکه روز گذشته برای حضور در جلسات هیات دولت دعوت شدم اظهار کرد: با توجه به تنظیم برنامه های دیگر امکان حضور در جلسه امروز دولت فراهم نشد اما در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت حتما شرکت خواهم کرد.
وی با بیان اینکه مطالبه خاصی از هیات دولت ندارم خاطرنشان کرد: حضور در جلسات هیات دولت به دلیل هماهنگی بیشتر با دستگاه به منظور تسریع در روند خدمت رسانی به مردم و انجام وظایف محوله است.
نجفی تصریح کرد: اطلاع شهردار تهران از سیاست ها و تصمیم های دولت به طور قطع می تواند زمینه ساز برای بهبود روند انجام کارها می شود که این اکر به طور قطع به نفع دولت، شهرداری و مردم است.
شهردار تهران در ادامه با بیان اینکه تغییر مدیران متناسب با مطالبات مردم و برنامه ها است افزود: برهمین اساس جابجایی و یا تغییر مدیران در مجموعه شهرداری تهران امری طبیعی است.
وی اظهار کرد: تاکنون چندین جلسه با مدیران شهرداری تهران داشته ام و دراین جلسات تاکید شده که همه مدیران باید با تمام توان برای خدمت به مردم کار و تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: در صورت ضرورت تغییر در یکی از مناصب مدیریتی، ابتدا خبر به اطلاع مدیر مربوطه رسیده و سپس تغییر انجام می شود.
نجفی در خصوص ادای سوگند خود در جلسه امروز شورای شهر نیز گفت: این کار هم به صورت عملی و هم نمادین اقدام بسیار خوبی است چراکه فرد را بیشتر متوجه مسئولیت های ناشی از این سوگند می کند.
موزه استاد علی اکبر صنعتی واقع در منطقه ۱۲ پایتخت امروز پس از بازسازی طی مراسمی با حضور شهردار تهران بازگشایی شد.
در این موزه حدود ۶ هزار تابلو و بیش از یک هزار پیکره و تندیس گچی، سنگی و برنزی از آثار هنری استاد علی اکبر صنعتی نگهداری و به نمایش گذاشته شده است.
موزه استاد علی اکبر صنعتی در سال ۱۳۲۵ تاسیس شد، این موزه در چند سال اخیر به منظور مرمت و بازسازی تعطیل شده بود.
موزه استاد صنعتی در ضلع شمال غربی میدان امام خمین(ره) پس از بازسازی و بازگشایی تحویل جمعیت هلال احمر شد.

دیدگاه کاربران