عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

برگزاری ویژه برنامه های جشن ولایت در منطقه ۱۵

کد خبر: 88733
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ ق.ظ

شهردار منطقه ۱۵ از برگزاری ویژه برنامه های جشن ولایت همزمان با عید غدیرخم در مساجد و سراهای محله منطقه خبر داد.

به گزارش ندای مردم،، دکتر انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: در این راستا علاوه بر برگزاری مراسم جشن در مساجد شاخص و محوری نواحی هشتگانه منطقه؛ ایستگاه فرهنگی در سراهای محله و جشنواره پردیس فرهنگی، هنری، ورزشی و تفریحی در بوستان خلیج فارس در شب و روز ولادت برپا خواهد شد.

شهردار منطقه در ادامه تصریح کرد: همچنین به مناسبت این عید بزرگ مسئولان منطقه با حضور در منزل خانواده معظم شهدای سادات، با آنان دیدار می کنند.

دکتر انجمنی در ادامه تشریح کرد: مساجد نوروززاده و ائمه بقیع (ع)  در ناحیه یک، ولیعصر (عج) در ناحیه دو، جامع صادقیه در ناحیه پنج، صدیقه کبری (س) در ناحیه شش ، جامع الزهرا(س) در ناحیه هفت ، نبی اکرم(ص) در ناحیه هشت ، امامزاده سید ملک خاتون ، بوستان کوهسار، مقبره شهدای کیانشهر و سرای محله مشیریه نیز با اجرای  برنامه ها ی شاد میزبان شهروندان خواهند بود.

شهردار منطقه در ادامه افزود: جشنواره پردیس فرهنگی، هنری، ورزشی و تفریحی در بوستان خلیج فارس با ۲۰ غرفه شامل کتاب و محصولات فرهنگی، گردشگری، بازی فکری، خلاقیت و نوآوری، دارت، تیر و کمان، رادیو نمایشگاه، تنیس روی میز، فوتبال دستی، شطرنج، بازی های بومی و محلی ،  مارپله و غرفه های ویژه کودکان تا ۱۷ شهریور برپا است.

به گفته وی شهروندان می توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۰ از غرفه های جشنواره بازدید و سپس از برنامه های استیج که از ساعت ۲۱ تا ۲۳ برپاست؛ بهره مند شوند.

دکتر انجمنی در پایان یادآور شد: از دیگر برنامه های عید ولایت می توان به هویت بخشی سیمای بصری با نصب بنر و پلاکاردهای تبلیغاتی با موضوع ولایت و امامت، در نواحی هشتگانه اشاره کرد.

 

دیدگاه کاربران