عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرپرست شهرداری نسیم شهر:

معابر شهری برای دانش آموزان ایمن سازی می شود/ معاونت حمل و نقل و ترافیک نسیم شهر اقدامات شایسته‌ای برای اول مهر انجام خواهد داد

کد خبر: 88737
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲ ب.ظ

سرپرست شهرداری نسیم شهر گفت: همگام با شروع سال تحصیلی جدید با توجه به برنامه ريزی‌های به‌عمل آمده شاهد اقدامات شایسته‌ای از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک برای دانش آموزان خواهیم بود.

به گزارش ندای مردم، نخستین جلسه ستاد مهرماه، حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسیم شهر به مناسبت ایجاد آمادگی برای بازگشایی مدارس به ریاست محمداسماعیل جانعلی‌زاده سرپرست شهرداری نسیم شهر و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری در دفتر مدیریت شهری تشکیل گردید.
جانعلی‌زاده درحاشیه این جلسه با اشاره به تصمیمات اخذ شده در طول جلسه، اذعان داشت: همگام با شروع سال تحصیلی جدید با توجه به برنامه ریزی‌های به‌عمل آمده شاهد اقدامات شایسته‌ای از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک برای دانش آموزان خواهیم بود.
وی همچنین بابیان اینکه امنیت خیابان‌ها و معابر عمومی برای دانش آموزان می بایست تامین گردد، تصریح کرد: موضوع رنگ آمیزی محوری و آرام سازی معابر از جمله سرعت‌کاه‌های مقابل مدارس در اولویت خواهد بود که در همین راستا و باتوجه به اهمیت موضوع اقداماتی در ارتباط با این امر انجام می شود.

سرپرست شهرداری نسیم شهر رنگ آمیزی و آرام سازی تمامی معابر اصلی به‌ویژه جلوی مدارس را پراهمیت خواند و تبیین کرد: معابر تمامی خیابان‌های اصلی شهر و جلوی مدارس رنگ آمیزی می شود و علائم هشدار دهنده به منظور جلوگیری از بروز هرگونه حادثه نصب می گردد.

وی درپایان از نصب تابلوهای راهنما در نقاط مختلف شهر خبر داد و خاطرنشان کرد: برای اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید تعدادی تابلو در ورودی‌ها و مرکز شهر جهت هدایت بهتر شهروندان و وسائل نقلیه عبوری نصب می شود و جهت بهبود و روان سازی ترافیک توسط کارشناسان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک تعدادی چراغ راهنمایی و رانندگی در سطح شهر نصب می گردد.

دیدگاه کاربران