عضویت در خبرنامه الکترونیک
طی مراسمی با حضور مسولان شهری

افتتاح نخستین نمایشگاه کتاب استانی کشور در البرز

کد خبر: 88778
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰ ق.ظ

نخستین نمایشگاه کتاب استانی سال جاری امروز (یکشنبه) با حضور محمد سلگی سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از مسولین شهرستان کرج افتتاح می شود.

به گزارش ندای مردم ، سیصد و سی و سومین نمایشگاه کتاب استانی و هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز ساعت ۱۸ امروز در محل سالن نمایشگاه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افتتاح می شود. در این نمایشگاه ۱۶۹ ناشر از سراسر کشور ۳۲ هزار و ۵۵۷ عنوان کتاب را ۱۱۵ غرفه عرضه می کنند.

۱۲ ناشر از استان البرز به صورت مستقیم در نمایشگاه حضور دارند، برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، بخش فروش متمرکز کتاب های ۲۵ ناشر را ارائه می کند. مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان بن یارانه ای خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه بین بازدید کنندگان توزیع می شودو با هماهنگی های انجام شده ، بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند تا ۱۵ روز بعد از برگزاری با مراجعه به ۵ کتابفروشی‌ ستاره البرز، نشریات فرهنگی مهندسی نوین، شهرکتاب کرج، انتشارات پیام نور و کتاب فروشی ققنوس در این استان نسبت به خرید کتاب با بن کارت‎های ارائه شده در نمایشگاه کتاب های مورد نیازخود را خریداری کنند.

برگزاری جلسات نقد و رونمایی کتاب، کارگاه‌های آموزش تکنیک‌های یادگیری سریع، مجموعه‌داری، داستان‌نویسی، تکنیک بالابردن توانمندی فردی، برگزاری جنگ شادی کتاب، جشن امضا کتاب، تئاتر کودک با موضوع کتاب‌خوانی، برگزاری ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان، قصه‌گویی از جمله برنامه‌هایی است که برای بخش جنبی نمایشگاه کتاب استان البرز در نظر گرفته شده است.

سیصد و سی وسومین نمایشگاه کتاب استانی و هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز از ۱۹ تا ۲۵ شهریورماه برگزار می شود.

دیدگاه کاربران