عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تهران :

نمایشگاه «عطر سیب» با حضور شهردار تهران افتتاح شد

کد خبر: 88817
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۱۱ ب.ظ

پانزدهمین دوره نمایشگاه «عطر سیب» روز دوشنبه در مراسمی با حضور محمدعلی نجفی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان ولایت افتتاح شد.

به گزارش ندای مردم، نمایشگاه عطر سیب همه ساله در آستانه ماه محرم به منظور تامین و عرضه کالاها و نیازهای هیات های مذهبی با محوریت شهرداری تهران برگزار شد.
این دوره از نمایشگاه عطر سیب به منظور حمایت از کارآفرینان و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی برگزار شده است.
در این دوره از نمایشگاه عطرسیب کالاهای موردنیاز هیات های مذهبی شامل اقلام صوتی، لوازم آشپزی، پرچم، لباس، زنجیر و طبل با قیمت مناسب عرضه می شود.

* تاکید شهردای تهران بر ارتقا کیفیت خدمات شهرداری در مراسم اربعین
شهردار تهران در حاشیه مراسم افتتاح از نمایشگاه عطر سیب ضمن تکذیب مطالبی مطرح شده در خصوص قطع کمک های مالی شهرداری برای مراسم اربعین به خبرنگاران گفت: شهرداری نقشی که از طریق وزارت کشور برای آن تعیین شده را ایفا خواهد کرد و تلاش می شود کیفیت خدمات نسبت به سالهای گذشته ارتقا یابد.
محمدعلی نجفی افزود: هیچ یک از مقامات شهرداری تهران مطلبی در خصوص قطع کمک های شهرداری در مراسم اربعین بیان نکرده اند.
وی با بیان اینکه اعتبارات شهرداری تهران در خصوص ستاد اربعین مصوب شورای شهر چهارم است اظهار کرد: در چارچوب اعتبار مصوب و با استفاده از ظرفیت افراد داوطلب خدمات مناسب ارائه خواهد شد.
شهردار تهران با اشاره به اینکه دراین راستا مجموعه ای از اقدامات توسط شهرداری انجام می شود خاطرنشان کرد: یکی از این موارد کمک به مساجد است.
وی با بیان اینکه شهرداری به این حرکت عمومی و مردمی احترام می گذارد تصریح کرد: شهرداری در این حوزه متصدی کاری نیست بلکه نقش تسهیل گری برعهده دارد.
وی گفت: نهضت عاشورا در طول تاریخ استمرار پیدا کرده و منشا بسیاری از نهضت ها بوده است.

دیدگاه کاربران