عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 :

فضاهای بی دفاع منطقه ۷ ایمن سازی می شود

کد خبر: 88822
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۱۴ ب.ظ

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از اجرای طرح تامین روشنایی و احداث پاتوق محله در نقاط بی دفاع شهری سطح منطقه با هدف ارتقاء آرامش و رفاه شهروندان خبر داد.

به گزارش ندای مردم، رضا مددی با اعلام این خبر، گفت: با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد حس امنیت در شهروندان، ضمن بازدید کارشناسی از سطح معابر محدوده منطقه ۷، فضاهای بی دفاع شناسایی شده و نسبت به ایمن سازی آنها با نورپردازی اقدام شد.

وی افزود: فضاهای بی دفاع شهری از جمله فضاهایی هستند که به دلیل ویژگی های کالبدی و اجتماعی، فرصت بزهکاری و خشونت در آنها بوده که می بایست با نظارت و بررسی کارشناسی درمدیریت شهری به آنها توجه ویژه ای شود.

به گفته وی با همکاری اداره زیباسازی منطقه ۷ در جریان ارزیابی فضاهای بی دفاع، روشنایی باغ صخره ای محدوده زیر پل سیدخندان تأمین شد .

معاون شهردار منطقه ۷ یادآور شد: بیش از ۲۴ نقطه بی دفاع در معابر اصلی سطح منطقه از قبیل بزرگراه های شهید صیاد شیرازی و امام علی(ع) شناسایی شده است که طرح تامین روشنایی این معابر را با احداث پایه چراغ در راس اقدامات این معاونت قرار داده ایم.

وی خاطرنشان کرد: احداث ۱۲ پاتوق محله در سطح منطقه با هدف افزایش زیبایی منظر شهری، ارائه خدمات رفاهی و افزایش تعامل اجتماعی شهروندان در اولویت برنامه های اداره زیباسازی در سال جاری گنجانده شده است.

دیدگاه کاربران