عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب :

برگزاری هفته تجاری چین در شهر آفتاب

کد خبر: 88850
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۳۶ ب.ظ

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب از برگزاری هفته تجاری چین در شهر آفتاب خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با تغییر مدیریت شهری ساخت فاز دوم شهر آفتاب سرعت گیرد.

به گزارش ندای مردم ،محمد سیدی با اشاره به برگزاری دومین هفته تجاری چین در تهران گفت: اولین نمایشگاه هفته تجاری چین سال گذشته در شهر آفتاب برگزار شد و امسال نیز دومین نمایشگاه از ۲۸ تا ۳۱ شهریور از ساعت ۱۰ تا ۱۷ برگزار خواهد شد این در حالیست که در نمایشگاه تجاری هفته چین فروش محصولات نخواهیم داشت و فقط تبادل اطلاعات و تکنولوژی مطرح است.

وی با اشاره به اینکه ۲۰۰ شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور خواهند یافت، گفت: در هفته تجاری چین محصولات و تکنولوژی بالا (high tech) خواهد بود و هدف ما ارتقای تکنولوژی است به همین دلیل هیچگونه فروشی در این نمایشگاه نخواهیم داشت.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب درباره مدیریت شهری اظهارکرد: هر نوع تغییر همراه با امید موجب توسعه و آینده بهتر می‌شود و با توجه به درایت و اقبالی که وجود دارد، در آینده توسعه و هماهنگی و همکاری بیشتری در موضوع نمایشگاهی خواهیم داشت.

سیدی در خصوص آغاز فاز دوم نمایشگاه شهر آفتاب گفت:‌ با توجه به اینکه در چند ماه گذشته بحث تغییر مدیریت در مدیریت شهری و موضوع انتقال نمایشگاه به زیرمجموعه بانک شهر مطرح بوده است بنابراین اجرای فاز دوم نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب با کمی تأخیر همراه خواهد بود و امیدوار هستیم فاز دوم نمایشگاه به صورت بهتری آغاز شود و در اولویت‌های شهرداری نیز قرار داشته باشد.

در ادامه مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب اظهار کرد: امسال نیز در نمایشگاه‌ تکنولوژی پرینتر، پلاستیک، هوش‌ برتر، وسایل بهداشتی، ماشین‌آلات و انرژی‌های پاک ارائه می‌شود.

سیدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه اطمینانی برای کیفیت محصولات ارائه شده در نظر گرفته‌اید،‌ گفت: شرکت‌هایی که در این نمایشگاه حضور دارند توسط اتاق بازرگانی چین تأیید شده‌اند و دولت چین در برگزاری این نمایشگاه نظارت خواهد داشت و در این نمایشگاه محصولات و تکنولوژی با کیفیت ارائه می‌شود.

در ادامه شان‌شیائو – مسئول برگزاری هفته تجاری چین-گفت: نمایشگاه هفته تجاری در کشورهای مختلفی از جمله آفریقای شرقی، آفریقای غربی، کنیا، ابوظبی و ایران برگزار شده است و هدف از برگزاری آن، ارائه محصولات است. در سال‌های گذشته ۲۰۰ غرفه از شرکت‌های مطرح کشور چین در این نمایشگاه فعالیت داشته‌اند.

وی با بیان اینکه دولت و اتاق بازرگانی چین بر فعالیت شرکت‌های حاضر در هفته تجاری نظارت می کند ،به همین دلیل تمامی تکنولوژی‌های ارائه شده دارای استاندارهای جهانی است، گفت: در زمان افتتاح نمایشگاه تفاهم‌نامه‌ای بین چین، ایران و اتاق بازرگانی منعقد خواهد شد و امیدواریم رویداد موفق و پربازدهی باشد.

دیدگاه کاربران