عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15 :

برگزاری کارگاه های آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی در منطقه ۱۵

کد خبر: 88881
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶ ق.ظ

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ از اجرای دوره های آموزشی بهنه سازی مصرف انرژی همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش ندای مردم، مهندس نوروزی با اعلام مطلب فوق افزود: این دوره های آموزشی به منظور ارتقای دانش عمومی مدیران، معاونین و دبیران مدارس و دانش آموزان با مباحث محیط زیست و ایجاد تغییر در افراد آموزش پذیر اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه این کارگاهها در دو مرحله برگزار می شود، افزود: در مرحله اول که مدیران و معاونین آموزشی مدارس تحت آموزش قرار می گیرند، تا ۳۱ شهریور طول می کشد و مرحله دوم از اول مهرآغاز می شود و درآن دوره های آموزشی برای دانش آموزان  برگزار می شود.

 به گفته وی هدف شاخص این طرح بهینه سازی مصرف انرژی سیستمهای گرمایشی و سرمایشی بارعایت نکات ایمنی و تشکیل خانه های محیط زیست در مدارس است.

مهندس نوروزی در ادامه یادآور شد: در این کارگاه ها همچنین اقلام آموزشی شامل ۸۵۰ جلد کتاب آموزشی و ۲ هزار کیسه پارچه ای تجدیدپذیر توزیع می شود.

معاون امور شهری و محیط زیست در پایان خاطرنشان کرد: مسابقه عکاسی و طراحی پوستر نیز با موضوع “شهرتازه، زمین پاک، هواسالم” بمنظور آشنایی دانش آموزان با تنوع زیستی گیاهی و جانوری، در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می شود.

 

دیدگاه کاربران