عضویت در خبرنامه الکترونیک
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران :

همکاری مدیریت شهری و بنیاد مستضعفان برای احداث ساختمان جدید پلاسکو

کد خبر: 88928
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷ ب.ظ

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: موضوع دیگری که در بحث پلاسکو باید به آن توجه شود، افراد آسیب‌دیده در این حادثه هستند که به واسطه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو شرایط دشواری پیدا کردند و باید تدبیری شود تا به روزهای عادی و طبیعی برگردند.

به گزارش ندای مردم ،علی اعطاء با اشاره به احداث ساختمان جدید پلاسکو اظهار کرد: در مورد این ساختمان چند نکته وجود دارد که از آن جمله می‌توان به دغدغه ملی به این ساختمان اشاره کرد.

وی افزود: درباره پلاسکو هر تصمیمی که گرفته شود قاعدتاً فرابخشی است و یک دستگاه نمی‌تواند در این خصوص تصمیم‌گیری کند.

اعطاء گفت: قطعاً ساخت بنای جدید پلاسکو بر اساس ضوابط و چارچوپ‌های شهرسازی و معماری خواهد بود و در این زمینه دقت لازم انجام خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: یکی از مواردی که مورد توجه شورا قرار دارد این است که احداث ساختمان‌های بلند مرتبه بر اساس قانون باشد به طوری که در حال حاضر شهرداری برای ساخت بنای بیش از ۱۲ طبقه پروانه صادر نمی‌کند که این کار از سال ۹۳ در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به همکاری مدیریت شهری (شورا و شهرداری) و بنیاد مستضعفان برای احداث بنای جدید پلاسکو ،گفت: در این زمینه همکاری نزدیک خواهیم داشت و به زودی جلساتی را برگزار خواهیم کرد.

دیدگاه کاربران