عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تهران:

دانش آموزان به بهبود زیست شهری کمک کنند

کد خبر: 88962
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰ ق.ظ

شهردار تهران گفت: دانش آموزان به عنوان شهروندانی شایسته به بهبود زیست شهری کمک کنند.

به گزارش ندای مردم، محمدعلی نجفی روز شنبه و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در آیین نواختن زنگ مدرسه دبیرستان ماندگار البرز افزود: دراین زمینه دانش آموزان باید همگان را برای پایبندی به حقوق و رعایت اخلاق شهروندی دعوت کنند.
وی تصریح کرد: باید همه با اخلاق شهروندی آشنا شده و به آن پایبند باشیم.
شهردار تهران با اشاره به اینکه تلاش می کنیم طی ۴ سال آینده شرایط مناسب همراه با آرامش و آسایش شهروندان را در شهر فراهم کنیم اظهار کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که شرایط فرهنگی و معنوی جامعه برای رشد و اعتلای شهروندان فراهم باشد.
به گفته وی، یکی از ابزارهای لازم برای تامین آسایش شهروندان، بهره مندی از امکانات مناسب در حوزه حمل و نقل، مسکن و اشتغال است.
نجفی با اشاره به اینکه دانش آموزان می توانند به مجموعه آنچه که زندگی شهروندی را شکل می دهد کمک کنند گفت: شهر متعلق به همه شهروندان است و شهرداری تنها خدمتگزار و تسهیل گر است.
شهردار تهران افزود: ممکن است دانش آموزان درخصوص مسائل شهری در منطقه خود به راه حل هایی دست یابند که به ذهن مدیران شهری نرسد.
نجفی در ادامه با بیان اینکه آینده کشور به دست دانش آموزان ساخته می شود گفت: به طور قطع اقدام موثر و ارزشمند دانش آموزان مایه مباهات و افتخار اولیا، مربیان و تک تک آحاد جامعه خواهد شد.
به گزارش ایرنا، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید طی مراسمی با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران و مسئولان اجرایی و شهری در دبیرستان ماندگار البرز نواخته شد.

دیدگاه کاربران