عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل و نقل ترافیک :

اجرای تمهیدات ترافیکی در محدوده مدارس منطقه ۱۵

کد خبر: 88966
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹ ق.ظ

همزمان با بازگشایی مدارس اقدامات ترافیکی به منظور ایمن سازی محدوده مدارس منطقه ۱۵ انجام شد.

به گزارش ندای مردم ،محمد رضا سالمی معاون حمل و نقل ترافیک با اعلام مطلب فوق افزود: این اقدامات در راستای ارتقای ضریب ایمنی شهروندان و اجرای طرح استقبال از مهر انجام شد.

به گفته وی در این طرح که از ابتدای مرداد آغاز شده نقاط حادثه خیز و پر خطر در محدوه مدارس توسط کارشناسان حوزه ترافیک شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام شد.

وی در ادامه بیان داشت: در این طرح خط کشی۴۳۰۰ متر بلوک عابر پیاده و ۴۵ جایگاه ایستگاه اتوبوس، ترسیم۵۵۰ مورد نوشتار (مدرسه، احتیاط، آهسته) و اشکال دندان کوسه ای و فلش و خط کشی حیاط ۱۶ مدرسه انجام شد.

سالمی در ادامه با اشاره به نصب۲۴۰ تابلوی دانش آموزی و عابر پیاده و ۴۰۰ عدد استوانه افزود: ۳۷۰ تابلوی انتظامی و ۱۵۰ تابلوی اخباری در این طرح مرمت و نصب شد.

معاون حمل نقل و ترافیک منطقه در پایان یادآور شد: ساماندهی و تعمیر بیش از ۲۰۰ سر پناه ایستگاه اتوبوس شامل(تعمیر سازه، تعویض و نصب شیشه، تعمیر روشنایی، تعمیر و نصب سقف و نصب و تعویض تابلو و نقشه ایستگاه)، تکمیل ۲ سر پناه برای سکوی پایانه تاکسیرانی پردیس و اجرای پروژه ترمیم و تعویض سقف ایستگاههای BRT به متراژ ۱۷۰ متر از دیگر اقدامات انجام شده در طرح استقبال از مهر است.

دیدگاه کاربران