عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

اجرای ۶۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در منطقه ۱۵

کد خبر: 88983
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰ ب.ظ

شهردار منطقه ۱۵ از اجرای ۶۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در سراهای محله، مساجد، مدارس ،بوستانها و مقبره شهدای منطقه خبرداد.

به گزارش ندای مردم ، مهندس محمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: این برنامه ها به سبب همزمانی هفته دفاع مقدس و ماه محرم با رویکرد قیام امام حسین(ع)  به اجرا درمی آید.

به گفته وی در این راستا یادواره شهدا در سراهای محله ولیعصر(عج)، طیب، اتابک، کیانشهر، مشیریه، افسریه شمالی، قیامدشت و خاور شهر با مشارکت شورایاران، بسیج محلات و هیئت امنای مساجد برگزار می شود.

 شهردار منطقه در ادامه یادآورشد: در این هفته دیدار و تجلیل از خانواده های  معظم شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و  شهدای مدافع حرم نیز انجام می شود.

مهندس محمدی در ادامه افزود: نواختن زنگ حماسه در ۱۱ مدرسه، اجرای برنامه مهمانی لاله ها بر مزار شهدای والا مقام در بهشت زهرا(س) و مقبره شهدای محلات، برگزاری شب شعر و خاطره گویی از دوران دفاع مقدس و معرفی و رونمایی کتاب دفاع مقدس در سراهای محله از جمله برنامه های اجرایی در این هفته است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دو نمایشگاه یادیاران و ایستگاه پایداری نیز به مدت یک هفته در ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر برپا است.

دیدگاه کاربران