عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای شهر تهران :

حل مشکل ترافیک بدون هماهنگی سایر ارکان امکان پذیر نیست

کد خبر: 88993
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۰۹ ب.ظ

عضو شورای شهر گفت: هر چند بخش مهمی از مسئولیت اداره پایتخت متوجه حوزه مدیریت شهری یعنی شورای شهر و شهراداری است اما انجام این مهم به تنهایی و بدون هماهنگی و مساعدت سایر ارکان حاکمیت جمهوری اسلامی عملا میسر نیست.

به گزارش ندای مردم ،حسن رسولی عضو شورای شهر در تذکری در هشتمین جلسه شورای شهر گفت: هر چند بخش مهمی از مسئولیت اداره پایتخت متوجه حوزه مدیریت شهری یعنی شورای شهر و شهراداری است اما انجام این مهم به تنهایی و بدون هماهنگی و مساعدت سایر ارکان حاکمیت جمهوری اسلامی عملا میسر نیست.

او ادامه داد: تهران امروز علاوه بر آلودگی هوا، ترافیک سرسام آور و انبوهی از آسیب های اجتماعی با چالش بزرگ عدم تعادل درآمدها و هزینه ها روبروست، مدیریت مالی شهرداری در نیمه اول سال جاری به گونه ای تدبیر کرده که این بحران به ۶ ماهه دوم انتقال پیدا کند.

به گفته ی رسولی، کمیسیون برنامه و بودجه و شهردار و همکارانشان بی وقفه در صدد شناسایی و راهکارهای برون رفت از شرایط خطرناک کنونی هستند. تقاضا کرده ام در مقام پیشگیری از بروز تبعات احتمالی ملی ناشی از آن نسبت به طرح مجدد، تقاضای ملاقات شورای شهر تهران-ری و تجریش و آقای شهردار با مقام معظم رهبری و بهره مندی از رهنمودهای ایشان اقدام کنید.

دیدگاه کاربران