عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه15 :

همزمان با بازگشایی مدارس ۲۳۰ مخزن مخصوص جداسازی کاغذ در مدارس منطقه توزیع شد.

کد خبر: 89050
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰ ق.ظ

نوروزی با اشاره به اینکه این طرح در سال گذشته نیز اجرا شده است، افزود: رویکرد امسال تعویض مخازن شکسته و شناسایی و تحویل مخزن به مدارسی بود که سال گذشته مخزن دریافت نکرده بودند.

 به گزارش ندای مردم، ابراهیم نوروزی معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: اداره مدیریت پسماند منطقه در راستای دستیابی به اهداف آسمان آبی و زمین پاک و اجرای طرح استقبال از مهر قلم ۲۳۰ مخزن مخصوص جداسازی کاغذ در مدارس منطقه توزیع کرد.

به گفته وی این طرح تا پایان مهر ادامه دارد و تاکنون ۱۰۲ مخزن پلاستکی ۲۴۰ لیتری، ۸ مخزن پلاستیکی ۸ لیتری و  ۱۲۰مخزن کارتن پلاست تحویل مدارس شده است.

نوروزی با اشاره به اینکه این طرح در سال گذشته نیز اجرا شده است، افزود: رویکرد امسال تعویض مخازن شکسته و شناسایی  و تحویل مخزن به مدارسی بود که سال گذشته مخزن دریافت نکرده بودند.

به گفته وی ناوگان جمع آوری پسماند خشک با ماشین های ملودی دار مخصوص پسماند خشک مدارس را جمع آوری می کنند.

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه در پایان یادآور شد: غرفه ایستگاه اطلاع رسانی بازیافت در مدارس منتخب نواحی هشتگانه و در درب مدارس ویژه اولیا و دانش آموزان  با موضوع تفکیک پسماند خشک و تر و کاهش و کم حجم سازی پسماند خانگی از جمله اقدامات منطقه در راستای اجرای طرح استقبال از مهر قلم است.

دیدگاه کاربران