عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

همایش بزرگ پیاده روی سالمندان تهرانی در منطقه ۱۵

کد خبر: 89059
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

شهردار منطقه ۱۵ از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی سالمندان تهرانی خبرداد.

به گزارش ندای مردم، مهندس محمدی با اعلام مطلب فوق افزود: این گردهمایی  بزرگ ۷ صبح جمعه۱۴ مهر با حضور هزار عضو کانونهای سالمندان مناطق ۲۲ گانه تهران، مديـران ارشد شهـرداري، وزارت بهداشـت درمان و آمـوزش پزشـكي و بهزيسـتي از پرديس تئاتر تهران آغاز می شود.

به گفته وی این برنامه با مشارکت اداره کل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، سازمان بهزیستی کشور و کانون سالمندان برگزار می شود.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه شعار امسال روز جهانی سالمندان « آينده اي بهتر با مشاركت سالمندان »  نامگذاری شده افزود: به همین مناسبت برنامه های متنوع و متعددی ویژه اعضای کانـون های سالمندان محـلات پیش یینی شده است.

محمدی در ادامه یادآور شده: از جمله برنامه های این هفته برگزاري مراسم تكريم و تقدير سالمندان با حضور مديران ارشد منطقه، برگـزاری همـایش و کـارگاه هایی با عناوین ” کاهـش استرس در سالمنـدی ، نشاط در سالمندان ، خود مراقبتی در سالمندان ” ، ديدار با خانواده شهدا با حضور مديران شهري و سالمندان منطقه، بازديد از مراكز نگهداري سالمندان و عيادت از آنان، برگزاری تورهای تفریحی و زیارتی ویژه اعضای کانون سالمندان محلات، ارسال پيامك هاي مرتبط، برگزاری مسابقه ویژه سالمندان، برپایی ایستگاه های سلامت ( تست قند و فشار خون، مشاوره ، ویزیت پزشکی) در خانه های سلامت محلات ۲۱ گانه است.

دیدگاه کاربران