عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل جدید شرکت اوبر :

مدیر ایرانی اوبر با مسئولان لندن مذاکره می‌کند

کد خبر: 89092
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۲۳ ق.ظ

سازمان حمل و نقل انگلیس ضمن بی‌مسئولیت خواندن اوبر در ارائه خدمات، مجوز این شرکت را باطل اعلام کرده است.

دارا خسروشاهی که بتازگی مدیر عاملی اوبر را به عهده گرفته است در دیدار با مایک براون تلاش می‌کند مشکلات این شرکت خدمات تاکسیرانی اینترنتی را در یکی از بزرگ‌ترین بازارهایش حل کند.

دیدار مدیر عامل اوبر با مسئول سازمان حمل و نقل، که به گفته مسئولان این سازمان به دلیل اتخاذ رویکرد جدید از سوی اوبر انجام می‌شود، چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که خسروشاهی در نامه‌ای سرگشاده از مردم لندن عذرخواهی‌ کرد و نوشت ما در خدمات‌دهی اشتباهاتی داشته‌ایم. این سفر همچنین ساعاتی پس از سخنان ترزا می، نخست‌وزیر انگلستان در این مورد که توقف فعالیت اوبر در لندن به زندگی مردم آسیب‌زده و ۴۰ هزار شغل را در معرض خطر قرار داده است، انجام می‌شود.

خانم می‌در سخنانش گفت لغو مجوز اوبر، تصمیم نادرستی بوده و به زندگی ۵/۳ میلیون کاربر این شرکت آسیب‌زده است. سخنگوی اوبر با اعلام خبر دیدار مدیریت جدید این شرکت با مسئول سازمان حمل و نقل گفت ما به دنبال برطرف‌کردن مشکلات هستیم. خسروشاهی، مدیر اجرایی سابق شرکت اکسپدیا (Expedia)، وظیفه دارد فرهنگ سازمانی اوبر را ترمیم و پس از بدنامی‌های پی‌درپی، تصویری را که از این شرکت ایجاد شده اصلاح کند.

خسروشاهی، ضمن عذرخواهی بیان کرد شرکت اوبر که درخواست تجدیدنظر را ارائه کرده است، پس از بی‌مسئولیت تلقی‌شدن در قبال مسائلی که پیامدهای امنیتی احتمالی به همراه دارد، باید تغییراتی درخود ایجاد کند. دیدار مدیرعامل اوبر با مسئول سازمان حمل و نقل لندن در پی راه‌اندازی کمپین جدیدی از سوی شرکت ادیسون لی، رقیب اوبر برای استخدام حدود هزار راننده جدید صورت می‌گیرد. ادیسون لی اعلام کرد افزایش مشارکت و تقاضای بالا عامل این اقدام بوده است.

دیدگاه کاربران