عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 11 :

بررسی ایده های شهری در مرکز رشد و فناوری های نوین شهری منطقه ۱۱ آغاز شد

کد خبر: 89121
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲:۰۳ ب.ظ

بررسی طرح ها و ایده های نخبگان و علاقمندان موضوعات شهری در کارگروه های تخصصی مدیریت شهری مرکز رشد و فناوری های نوین شهری منطقه ۱۱ آغاز شد.

به گزارش ندای مردم ، عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ در این باره گفت: جلسه کارگروه های خدمات شهری و محیط زیست و حمل و نقل ترافیک منطقه ۱۱ صبح امروز در محل مرکز رشد و فناوری های نوین شهری برگزار شد و در خاتمه ۲ طرح و ایده برای بررسی تخصصی در اختیار معاونت های مربوطه قرار گرفت.  

طباطبایی افزود: از جمله کارکردهای مورد انتظار از مرکز رشد و فناوری های نوین شهری، دعوت از نخبگان، کارآفرینان و افراد صاحب ایده، تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های گوناگون مدیریت شهری و بررسی مسائل و چالش های موجود در کلان شهر تهران به منظور ارائه راهکارهای کاربردی و عملیاتی برای رفع این موارد است و امیدوریم به زودی شاهد آثار مثبت آن در بهبود شرایط و ارتقای کیفیت ارائه خدمات به شهروندان باشیم.

مرکز رشد وفناوری های نوین شهری منطقه ۱۱ از اسفندماه ۱۳۹۵ به بهره برداری رسیده و شامل بخش های اتاق فکر مدیریت شهری، کلینیک کسب و کار و آکادمی دانش آموزی هوا و فضا می شود.

 

دیدگاه کاربران