عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 6 تهران :

تمهیدات شهرداری تهران برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه

کد خبر: 89170
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵ ب.ظ

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه شهرداری این منطقه همچون سال های گذشته در مرز شلمچه به زائرین اربعین حسینی خدمت رسانی می کند گفت: تیمی از شهرداری در مرز شلمچه مستقر و نسبت به آماده سازی منطقه و برپا شدن موکب ها اقدام کرده است.

به گزارش ندای مردم، افشین خدامی توضیح داد: با اعزام تیمی از منطقه در نخستین مرحله شستشوی موکت‌ها و نصب چادرها در دستور کار قرار گرفته و اصلاحات عمرانی مورد نیاز از جمله در حوزه بهداشت عمومی صورت می‌گیرد.

او با اشاره به استقرار اورژانس، آتش نشانی، نیروهای شهر سالم در مرز شلمچه گفت: نیروهای خدمات شهری و ماشین آلات مورد نیاز نیز به منطقه فرستاده می‌شود.

خدامی همچنین از خدمت رسانی باجه های بانک شهر به زائرین گفت: استقرار خودروی خودپرداز بانک شهر در محل سایت در نظر گرفته شده است تا زائرین بتوانند از خدمات مالی و اقتصادی بهره‌مند شوند.

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ با اشاره به تجارب منطقه در سالیان گذشته برای استقبال از زائرین گفت: تمهیدات مورد نظر برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم راهپیمایی اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

دیدگاه کاربران