عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای اسلامی شهر تهران :

ساماندهی مراکز بهاران در مناطق پر آسیب تهران

کد خبر: 89180
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۳۷ ق.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تغییر رویکرد مدیریت شهری در برخورد با آسیب‌های اجتماعی ،گفت: ساماندهی مراکز بهاران در مناطق پر آسیب در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

به گزارش ندای مردم ،محسن هاشمی رفسنجانی با اشاره به طرح جمع آوری کودکان متکدی از سطح شهر تهران اظهار کرد: این طرح حدود یک ماه است که توسط شورای اجتماعی کشور آغاز شده و با همکاری سایر بخش‌ها ادامه دارد.

وی تصریح کرد: رفع آسیب‌های اجتماعی در شهر تهران از موارد مورد تاکید شورای شهر تهران است و در این زمینه باید اقدامات لازم از سوی دستگاه‌‌های مسئول انجام شود.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به فعالیت مراکز بهاران در مناطق شهر تهران گفت: باید بازبینی در نحوه ارائه خدمات و فعالیت مراکز شود چرا که در نحوه ارائه خدمات در این مراکز مشکلاتی وجود دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین به وضعیت برخی از محلات شهر تهران اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال در محله هرندی شاهد رشد آسیب‌های اجتماعی بوده‌ایم که در این زمینه باید سازمان‌های متولی ورود جدی را داشته باشند.

وی بیان کرد: تهیه گزارش از آخرین وضعیت آسیب‌های اجتماعی در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و این گزارش پس از تدوین در اختیار دستگاه‌های مسئول قرار می‌گیرد.

دیدگاه کاربران