عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهر تهران :

عذرخواهی محسن هاشمی از خبرنگاران/ عملکرد ۱۴ ساله رسانه ملی در انعکاس مسائل شهری مثبت است

کد خبر: 89194
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱ ق.ظ

رئیس شورای شهر تهران گفت: ماجرای هفته گذشته مبنی بر قهر من با اصحاب رسانه تنها یک سوء تفاهم بوده و از این بابت از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم.

بله گزارش ندای مردم ، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در دوازدهمین جلسه رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران که امروز (سه شنبه) برگزار شد، اظهار کرد: ماجرای هفته گذشته مبنی بر قهر من با اصحاب رسانه تنها یک سوء تفاهم بوده و از این بابت از خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: علاقه اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران به همگامی با اصحاب رسانه و شفاف سازی در جهت تحقق حقوق شهروندان است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مساله جلب اعتماد مردم به مسائل شهری، برای اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اهمیت ویژه ای دارد.

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: رسانه ملی و سازمان صدا و سیما در طی ۱۴ سال گذشته در خصوص بازتاب مسائل مدیریت شهری، عملکرد مثبتی داشته است و امیدواریم در دوره پنجم شورا نیز فرصت فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان را برای اعضای این شورا مهیا کنند.

وی خاطر نشان کرد: ماجرای قهر با رسانه ها صحت ندارد و تلاش اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران برای حفظ اعتماد مردم و افزایش اعتبار روز افزون رسانه ملی میان مردم و شهروندان است.

دیدگاه کاربران