عضویت در خبرنامه الکترونیک
در پی تعلل اعضای شورای شهر

ستاد هماهنگی شورایاری‌های تهران تعطیل شد

کد خبر: 89231
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹ ق.ظ

در پی عملیاتی نشدن وعده‌های مکرر اعضای ستاد هماهنگی شورایاری‌ها برای تعیین تکلیف وضعیت پرنسل این مجموعه، روز گذشته دفتر ستاد شورایاری‌ها تعطیل شد.

به گزارش پورت پرس ، علی رغم وعده‌های داده شده از سوی اعضای ستاد هماهنگی شورایاری‌ها برای انتخاب رئیس و تعیین تکلیف پرسنل این مجموعه، هنوز اعضای ستاد به جمع بندی برای معرفی رئیس نرسیده‌اند.

این در حالی است که ساختمان شورایاری‌ در میدان شعاع روز گذشته تعطیل شده و به گفته برخی از اعضای شورایاری‌های در محلات هیچ یک از اعضای شورای شهر تهران و همچنین اعضای ستاد هماهنگی شورایاری‌ها پاسخگوی مشکلات به وجود آمده نیستند و طی هفته‌های گذشته تعدادی از پرسنل این ستاد اخراج شده‌اند.

الهام فخاری عضو ستاد هماهنگی شورایاری‌های شهر تهران در پاسخ به این پرسش که چه زمانی قرار است رئیس ستاد انتخاب شود،گفت: طی هفته‌های گذشته جلساتی با حضور اعضا برگزار شده اما به نتیجه‌ای برای انتخاب رئیس نرسیده‌ایم.

وی ادامه داد: قاعدتا با انتخاب رئیس مشکلات به وجود آمده بر طرف خواهد شد.

به گزارش تسنیم در حالی فخاری اعلام کرده است که برای انتخاب رئیس به نتیجه نرسیده‌اند که وضعیت شورایاری در ابهام قرار دارد و صحبت‌های مبنی بر جمع شدن شورایاری‌ها در دوره پنجم به گوش می‌رسد.

دیدگاه کاربران