عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 11تهران :

مشكلات ترافيكي منطقه ۱۱ نسبت به سال­ هاي قبل كاهش يافت

کد خبر: 89249
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲ ق.ظ

شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: با وجود پيش­ بيني افزايش بار ترافيكي سطح معابر پايتخت به دليل شروع سال تحصيلي جديد، خوشبختانه اين منطقه نسبت­ به سال­ هاي قبل، شاهد كمترين مشكلات ترافيكي بود.

به گزارش ندای مردم، نصراله آباديان با اشاره به اين كه بخشي از خيابان ولي عصر(عج) حدفاصل تقاطع مولوي تا ميدان منيريه و نيز خيابان كارگرجنوبي و حدفاصل ميدان قزوين تا ميدان حر، تنها قسمت­ هايي از منطقه ۱۱ بود كه در روزهاي گذشته بار ترافيكي نسبتا زيادي به خود ديد؛ افزود: با اين وجود اقدامات مستمري كه از چندي پيش صورت گرفت؛ باعث شد شهروندان شاهد معضلات ترافيكي گسترده سال هاي قبل نباشند.

وي در عين حال از حضور و استقرار تمامي پرسنل معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري منطقه ۱۱ در تقاطع­ ها و ميدان­ هاي پرتردد اين منطقه در هفته اول مهرماه و همچنين ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني خبر داد و گفت: اين اقدام به منظور كمك به عوامل راهور و همچنين هدايت و راهنمايي خودروها و شهروندان انجام شده است.

آباديان خاطر نشان كرد: تلاش كرديم در ايام عزاداري سالار شهيدان نيز ضمن كمك به برپايي باشكوه اين روزهاي عزيز، از بروز مزاحمت­هاي ترافيكي جلوگيري كنيم و با ساماندهي و هدايت مناسب وسايل نقليه جهت حركت دسته­ هاي سينه و زنجيرزني، مراسم عزاداري با بالاترين كيفيت لازم برگزار شود.

دیدگاه کاربران