عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار شمیرانات:

تراکم فروشی راه اداره شهر نیست/تاکید بر پاک دستی مدیران شهری

کد خبر: 89262
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱ ب.ظ

فرماندار شمیرانات در مراسم معارفه شهردار لواسان ضمن تاکید بر پاک دستی مدیران شهری گفت: تراکم فروشی راه اداره شهر نیست.

به گزارش  ندای مردم، عزت الله خان محمدی پیش از ظهر شنبه در مراسم معارفه علی حیدریان، به عنوان شهردار لواسان، طی سخنانی بر خدمت بی منت به مردم تاکید کرد و گفت: امروز در سیر تحول تاریخی به جایی رسیدیم، که اعضا شورای شهر به دست مردم انتخاب شده و شهردار نیز توسط منتخبین مردم انتخاب می شود.

وی اضافه کرد: در مردم سالاری دینی، مردم در سرنوشت خود نقش آفرین هستند و نیاز است، که مدیران شهری نیز برای خدمت به این مردم، هر آن چه در توان دارند، به کار گیرند، ابتدا هر انسان باید برای شهر درون خود برنامه ریزی کند و سپس برای شهر برون برنامه ریزی کند.

فرماندار شمیرانات ضمن تاکید بر لزوم مردم شناسی شورای شهر و شهرداری گفت: اگر شهردار، مردم را به خوبی نشناسد، نمی تواند موفق باشد، باید نیازهای مردم، ضرورت ها و چشم اندازهای توسعه را بشناسد، نگاه کاسبکارانه محکوم به شکست است، لواسان نگاه مختص به خود را می طلبد و باید اقلیم و مردم را شناخته و یک برنامه ریزی ۲۰ ساله برای شهر داشته باشیم.

خان محمدی ضمن تاکید بر مطالعه عملکرد شورای شهر قبلی، گفت: نقاط ضعف شورای شهر قبلی را کنار گذاشته و از نقاط قوت استفاده کنید، آقای حیدریان تازه کار نیست و تجربیات خوبی دارد، امیدوارم با تعاملات سازنده در جهت پیشرفت شهر گام برداشته شود، درد دل مردم را بشنوید و برنامه محور و فرصت محور عمل کنید، با معتمدین مردم جلسه بگذارید.

وی با بیان این که اداره شهر با شهر فروشی صحیح نیست، گفت: راه اداره شهر تراکم فروشی نیست، نباید در عملکرد مدیریت شهری یک بعدی عملکرد، باید بسته ای واحد برای مدیریت شهری ارائه کرد.

فرماندار شمیرانات با تاکید بر پاکدستی مسئولان گفت: اقدامات را کارشناسی انجام دهید، تا استانداری، دستگاه های نظارتی و امنیتی و مجلس آن را تایید کنند، البته ناظر اصلی خداوند است، که بر تمام اعمال ما نظارت دارد.

دیدگاه کاربران