عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهر تهران :

چگونگی حفظ شان پارلمان شهری از دید عضو شورا!

کد خبر: 89313
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۰۹ ب.ظ

رئیس شورای شهر تهران در ابتدای چهاردهمین جلسه شورا ضمن تقدیر و تشکر از مصاحبه مبسوط شهردار تهران در جلسه روز گدشته با مطبوعات و اصحاب رسانه گفت: روز گدشته مصاحبه بسیار خوبی از سوی شهردار با مطبوعات انجام شد.

به گزارش ندای مردم ،محسن هاشمی در ابتدای جلسه امروز شورا از مصاحبه شهردار تهران قدردانی کرد و از اعضا خواست تذکرات را پس از دستور اول جلسه مطرح کنند تا معاون مالی و اداری شهرداری بتواند به جلساتش برسد که این پیشنهاد با اعتراض اعضا مواجه شد.

در این رابطه محمد سالاری با اعلام تذکری گفت: شورا نباید وقتش را با معاون شهردار هماهنگ کند بلکه معاونان شهردار باید وقت شان را با شورا هماهنگ کنند تا شان شورا حفظ شود.

محسن هاشمی در پاسخ به این تدکر آیین نامه ای با اعلام اینکه یکی از دلایل همکاری اعضای شورا با معاون شهردار به دلیل ان است که مدیران شهردار جدیدا منصوب شده اند، خاطرنشان کرد: مدیران قبلی به کارشان مسلط بودند اما مدیران جدید باید جلسات پی در پی داشته باشند تا با مسائل کاری شان اشنا شوند. برای همین امروز پیشنهاد دادیم که با معاون اداری و مالی شهرداری همکاری لازم انجام شود. اما به دلیل آنکه تذکر اعلام شده از سوی آقای سالاری وارد بود، پس ابتدا تذکرات مطرح می شوند.

 

دیدگاه کاربران