عضویت در خبرنامه الکترونیک

محدودیت تردد خوروهای تک سرنشین یایتخت/تغییر رویکردرسانه ملی نسبت مدیریت شهری

کد خبر: 89321
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۱۷ ب.ظ

۲عضو شورای اسلامی شهر تهران ،ری و تجریش خواستار اجرای مصوبه شورای عالی ترافیک از جمله محدودسازی تردد خودرو های تک سرنشین و تغییر رویکردرسانه ملی در قبال مدیریت شهری در پایتخت شدند.

به گزارش ندای مردم، افشین حبیب زاده روز سه‌شنبه در چهاردهمین جلسه شورای شهر با اشاره به جلسه ۱۵ دی ماه سال گذشته افزود: این جلسه مصوبات خوبی برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا داشت اما برخی بندها مورد غفلت واقع شده است.

وی گفت:محدود سازی تردد خودروهای تک سرنشین، تردد خودرو های سنگین، برخورد با ناوگان فرسوده سنگین، مدیریت سفرهای ورودی به شهر مورد غفلت واقع شده است.
حبیب زاده گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و افزایش آلایندگی لازم است مراجع مشخص شده نسبت به وظایف خود اقدام کنند.

**میرلوحی:رسانه ملی رویکرد خود در قبال مدیریت شهری پایتخت را تغییر دهد
محمود میر لوحی نیز در این جلسه با بیان این که صدا و سیما نیز در پوشش کامل اخبارشورا و شهرداری ما را یاری بیشتری کند تامردم از مشکلات و مسایل شهر مطلع شوند گفت: نجفی شهردار تهران روز گذشته در نشست خبری خود مسائل مهمی را مطرح کرد که در رسانه ملی منتشر نشد.
وی گفت: خبرنگاران زحمت زیادی برای انعکاس اخبار شورا میکشند و موضوعات شورا ناگفته باقی نمی ماند.
میرلوحی اظهار کرد: با تغییراتی که بعد از انتخابات رخ داده بهتر است رسانه ملی نیز رویکرد خود را اصلاح کند.
وی خاطرنشان کرد: از رئیس شورای شهر درخواست می کنم رئیس سازمان صدا و سیما را به شورا دعوت تا در برابر این رویکرد توضیح دهد.
وی همچنین گفت: مدیران قبلی شهری بخصوص در روزهای آخر کاری آنچنان در تلویزیون برنامه داشتند که گمان می کردیم رخت خواب هایشان را همان جا پهن کرده اند.

دیدگاه کاربران