عضویت در خبرنامه الکترونیک
نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس نهم:

شهرستان‌های استان نیاز به زیرساخت حمل و نقل ریلی درون‌شهری دارند/ تکلیف احداث مترو در شهرستان‌های تهران باید سریع‌تر روشن شود

کد خبر: 89340
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۲۶ ق.ظ

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس نهم با بیان اینکه شهرستان‌های استان نیاز به زیرساخت حمل و نقل ریلی درون‌شهری دارند، گفت: تکلیف احداث مترو در شهرستان‌های تهران باید سریع‌تر روشن شود.

به گزارش ندای مردم، ابراهیم نکو ، درباره وضع زیرساخت‌ها در تهران اظهار کرد: یکی از راهکارهای لازم در کاهش معضل آلودگی در شهر تهران توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است.

وی ادامه داد: این سیاست زیر بنایی هم مشکلات در حوزه حمل و نقل و ترافیک تهران را کاهش می‌دهد، هم نقش زیست‌محیطی در کاهش آلودگی شهر را دارد.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس نهم با اشاره به اینکه شهرستان‌های استان نیاز به زیرساخت حمل و نقل ریلی درون‌شهری دارند، تصریح کرد: تکلیف احداث مترو در شهرستان‌های تهران باید سریع‌تر روشن شود.

نکو با بیان اینکه مسکن مهر اکثر شهرستان‌های استان احداث شده است، افزود: جمعیت زیادی در مسکن مهرها ساکن هستند که به جمعیت شهرها افزوده است، نیاز به توسعه زیرساخت حمل و نقل در آن‌ها در قالب حمل و نقل ریلی و عمومی احساس می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه بخش دیگر مشکلات شهر تهران در حوزه آبی است، اضافه کرد: وزیر نیرو باید از سوی دولت به‌سرعت معرفی شود و این مشکلات را در حوزه آبی مشخص کند، تأخیر بیشتر در انتخاب وزیر نیرو جایز نیست.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس نهم با اشاره به اینکه مردم مطالبات زیادی دارند، اظهار کرد: وزیر نیرو در دولت دوازدهم پس از انتخاب باید فرایند پاسخ به مطالبات مردم را در پیش بگیرد.

دیدگاه کاربران