عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل ورزش و جوانان البرز :

ساماندهی اماکن عمومی برای استفاده جانبازان و معلولان در البرز

کد خبر: 89407
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱ ب.ظ

مدیر کل ورزش و جوانان البرز اعلام کرد: برای سهولت در رفت وآمد جانبازان و معلولان در زمینه ساماندهی معابر شهری با حضور شوراهای شهراستان تصمیم گیری می شود.

به گزارش ندای مردم، امیر غفرانی روز یکشنبه در دهمین مراسم بزرگداشت روز پارا المپیک در کرج با اشاره به ساماندهی اماکن ورزشی با هدف استفاده همه اقشار جامعه اظهار داشت: درصدد هستیم تا ساختمان های دستگاه های اجرایی و اداری استان را برای رفت وآمد معلولان وجانبازان مناسب سازی کنیم .
وی اضافه کرد:جامعه باید به ارزش و کارهایی که در قبال جانبازان و معلولان انجام شده و انجام خواهد شد توجه بیشتری داشته باشد چرا که معلولیت محدودیت نیست و این قشر از جامعه مانند سایر اقشار می توانند ورزش کرده و توانایی و پانسیل های خودشان را نشان دهند.
غفرانی گفت:قهرمانان زیادی داریم که در پاراالمپیک توانستند برای کشور افتخار ٱفرینی کنند، جانبازان و معلولان ما نیز می توانند جای این قهرمانان را در المپیک های بعدی بگیرند که البته رسیدن به این موفقیت اراده و پشتکار می خواهد.
وی ادامه داد:درخواست اداره کل ورزش جوانان استان از تمام جانبازان و معلولان این است که اگر چه امکانات زیر ساختی ورزشی بخصوص برای این قشر بسیار ضعیف است اما این دلیل نمی شود که تحرک نداشته باشید و ادامه ندهید.
مدیرکل ورزش و جوانان البرز افزود:به هر نحوی و با هرامکاناتی که در اختیار دارید برای پیشرفت ورزش و رسیدن به مرحله قهرمانی تلاش کنید و ما نیز در این راه برای ارتقای زیر ساخت های مورد نیاز برای ورزش جانبازان و معلولان و برداشتن موانع اقدام می کنیم.
غفرانی با اشاره به اینکه اولویت اداره کل ورزش و جوانان اهمیت دادن به سلامت همگانی اقشار جامعه بخصوص نگاه ویژه به جانبازان و معلولان است خاطر نشان کرد:آموزش و پرورش، سازمان استثنایی،بنیاد جانبازان ،هلال احمر و سایر دستگاههای مربوطه که با این قشر در ارتباط هستند برای ارتقای خدمات به جانبازان و معلولان و کمک به سلامت آنها ما را همانند گذشته یاری رسانند.

دیدگاه کاربران