عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهرقدس :

استقلال شهردار قدس حفظ می‌شود

کد خبر: 89478
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹ ق.ظ

رئیس شورای شهرقدس با تأکید بر اینکه استقلال شهردار قدس در اجرای برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری حفظ می‌شود گفت: مجموعه شورا ضمن نظارت بر عمکرد شهرداری از برنامه‌های آن نیز حمایت می‌کند.

به گزارش ندای مردم ، محسن عسگری با رد شایعات پیرامون جابه‌جایی مدیران در شهرداری این شهرستان اظهار داشت: تصمیم‌گیری برای تغییر و یا ابقاء مدیران و مسئولان واحدهای شهرداری با شهردار قدس است و در این راستا شورای شهر هیچ‌گونه دخل و تصرفی ندارد.

وی با اشاره به حفظ استقلال شهردار قدس بیان کرد: طبق قوانین و مقررات مشخص مجموعه شورای شهر تنها نقش نظارتی بر فعالیت‌های شهرداری دارد و بی‌تردید شایسته‌سالاری و توانمندی افراد بیانگر حوزه مسئولیت آن‌ها است.

رئیس شورای شهرقدس با تأکید بر اینکه از تمامی برنامه‌های شهردار قدس حمایت می‌کنیم تصریح کرد: ثبات مدیریت سبب می‌شود تا با عملیاتی و اجرایی کردن نظرات و اندیشه‌های مدیریتی بتواند تصمیمات خود را اثربخش سازد که دست‌یابی به اهداف سازمانی جهت نیل به نتیجه را مطلوب آسان‌تر می‌کند.

عسگری عنوان کرد: تغییر و تحول همیشه وجود داشته است و در این راستا شهردار قدس نیز در حوزه اختیاراتش می‌تواند اقدام به عزل و نصب افراد کند اما اکنون به دلیل برقراری انسجام و وحدت هر چه بیشتر در مجموعه شهرداری، تغییرات مدیریتی در برنامه مجموعه شورای شهر و شهرداری وجود ندارد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در دوره جدید شورای شهر نیز یک تفکر، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری جمعی برای انجام امور مرتبط با مسائل شهری توسط خود اعضاء شکل گرفته است که سعی می‌شود این شیوه همچنان ادامه پیدا کند.

رئیس شورای شهرقدس در بخش دیگری از سخنان خود به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، جمع‌آوری نخاله‌های سطح شهر و تسطیح معابر شهر اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این عملیات به صورت جهادی در حال انجام است و تغییرات آن نیز در سطح شهر ملموس است.

عسگری در پایان در گفت‌وگو با تسنیم خاطرنشان کرد: ساخت پارک و استخر ویژه بانوان یکی از دیگر از برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری است که رضایتمندی شهروندان و تأمین نیازهای به حق آن‌ها در زمینه ایجاد فضای سبز و پارک‌های محله‌ای به ترتیب اولویت در دست اجرا است.

دیدگاه کاربران