عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

تشکیل کمیته خلاقیت و مشارکت در منطقه ۱۵

کد خبر: 89534
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵ ق.ظ

کمیته خلاقیت و مشارکت منطقه ۱۵ با هدف ظهور ایده های نو و خلاق همکاران در اداره بهتر شهر تشکیل شد.

 به گزارش ندای مردم، مهندس محمدی شهردار منطقه با تاکید براینکه هیچ سازمانی بدون خلاقیت و نوآوری نمی تواند تداوم داشته باشد افزود: فضای توانمندی همه ارکان باز است و امیدوارم بتوانیم از فکر و ایده های آنها بهره مند شویم.

 مهندس محمدی در ادامه به نبود درآمد پایدار در مدیریت شهری طی دو دهه گذشته اشاره کرد و افزود: اکنون باید ضمن مدیریت درآمد، فضا را به گونه ای عو ض کنیم که هزینه ها کاهش یابد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهردار تهران از روز اول بر مشارکت همکاران، مدیران و پرسنل در همه امور و همچنین برون سپاری کارها و مشارکت شهروندان تاکید داشته اند افزود: فرصتی برای همه پرسنل شهرداری و کسانی که کارشان مدیریت شهری است فراهم است تا ترقی کرده و رشد پیدا کنند.

شهردار منطقه به ویژگی ها، شاخصه ها و معضلات منطقه ۱۵  اشاره کرد و افزود: با توجه به تهدیدها و فرصتهای ویژه ی منطقه، کار برای همه نگاهها و سلایق وجود دارد . هر یک از دوستان و همراهان که  فکر خوبی داشته باشند قطعا در مدیریت جدید پتانسیل خوبی در اختیار شان قرار داده می شود تا با فعالیت در فضای آرام و بدون استرس کم کم تاثیرات آن را در امورات مدیریت شهری شاهد باشیم.

برپایه این گزارش، کاهش هزینه های غیرضروری ، کم کردن سیکل طولانی کار در خدمات الکترونیک، ارتقای کارشناسان خلاق،  استفاده از انرژی خورشیدی برای تامین روشنایی و سیستم گرمایش، ایجاد انگیزه در پیمانکاران، جذب حداکثری مشارکتهای مردمی با ایجاد زیرساختهای مناسب و اعتماد سازی، کوچک سازی و چابک سازی شهرداری، شهربان و حریم بان و … از جمله ایده هایی بود که در اولین جلسه کمیته خلاقیت و مشارکت منطقه ۱۵  توسط همکاران مطرح شد.

دیدگاه کاربران