عضویت در خبرنامه الکترونیک
فردیس؛ شهری بدون حریم/شهر نیم میلیونی بیمارستان ندارد :

فردیس؛ شهری بدون حریم/شهر نیم میلیونی بیمارستان ندارد

کد خبر: 89557
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶ ق.ظ

نبود حتی یک‌تخت بیمارستان در شهر نیم میلیون نفری فردیس، نبود زیرساخت‌های شهری و نداشتن حریم شهری موضوعاتی بود که در مراسم معارفه شهردار مطرح شد.

به گزارش  ندای مردم، علی‌رضا اسماعیلی ذبیحی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم معارفه اولین شهردار فردیس که در سالن همایش ولایت این شهرستان برگزار شد، بابیان اینکه شهر فردیس با قدمت چندین ساله زیرساختی ندارد، اظهار کرد: شهر فردیس با تراکم نیم میلیونی فاقد یک‌تخت بیمارستانی است.

رئیس شورای شهر فردیس در ادامه با اشاره به کمبودهای ورزشی، فرهنگی، آموزشی و غیره در این شهرستان، عنوان کرد: امید داریم بتوانیم با همدلی اتحاد و همفکری برنامه‌های جامعی انجام دهیم و درآمد پایداری در شهرستان فردیس ایجاد کنیم.

خط نشان کشیدن برای شهردار در مراسم معارفه

وی با اشاره به اینکه شهرستان فردیس با کمبود آب آشامیدنی مواجه است، افزود: شهرداری کرج قراردادی برای دو پروژه بزرگ در فردیس منعقد کرده است که تقاضا داریم این مهم را انجام دهند.

رئیس شورای شهر فردیس با اشاره به اینکه تا سال گذشته بیش از ۵۲ درصد از درآمدهای شهری فردیس به کرج منتقل می‌شد، گفت: حدود ۷ درصد از سهام یکی از بانک‌های خصوصی متعلق به شهرداری کرج است و از شهرداری کرج می‌خواهیم حداقل دو درصد از آن را به فردیس اختصاص دهند.

وی بابیان اینکه از شهردار فردیس می‌خواهیم در راهی درست و در جهت منافع مردم گام بردارد، تأکید کرد: اگر از سوی شهردار فردیس خطایی دیده شود قطعاً اعضای شورای شهر فردیس مقابله می‌کنند.

فردیس و مصیبت ساخت‌وسازهای غیرمجاز

اسماعیلی ذبیحی بابیان اینکه شهرستان فردیس شهری نوپا و بدون زیرساخت است، خاطرنشان کرد: این شهرستان حریمی ندارد، از مسئولان می‌خواهیم با شورای شهر فردیس در راستای ایجاد حریم در این شهرستان با شورای شهر همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه فردیس بیشترین ساخت‌وسازهای غیرمجاز را در کشور دارد، گفت: این مهم از بزرگ‌ترین آسیب‌های شهرستان فردیس است.

اسماعیلی ذبیحی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با مقابله با دشمنان، خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین راه مقابله با دشمن خدمت‌رسانی به مردم است و قطعاً اعضای شورای شهر فردیس برای خدمات‌رسانی به مردم گام برمی‌دارند

 

دیدگاه کاربران