عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران :

استقرار ۱۰۰دستگاه اتوبوس در کربلا برای خروج سریع زائران از عراق

کد خبر: 89563
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت:۱۰۰دستگاه اتوبوس در شهر کربلا مستقر شده است تا بعد از پایان مراسم،زائران را سریع از عراق خارج کند.

به گزارش ندای مردم ،مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در شهرداری تهران با موضوع اربعین برگزار شد، اظهار داشت:برنامه های اربعین امسال با محوریت برنامه های وازرت کشور با فعالیت ۱۲کمیته در حال اجرا است که یکی از این کمیته ها، معاونت خدمات شهری است که تمام شهرداری های استانها و شهر ها در این کمیته فعالیت می کنند و وظیفه هماهنگی شهرداری های تمام شهرها با شهرداری تهران است.

وی افزود: سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران سال گذشته ۵۰۰دستگاه اتوبوس به مرزها فرستاد که امسال به ۶۰۰دستگاه افزایش پیدا کرده است.

معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در رابطه با نحوه جابجایی زائران گفت: کار جابجایی زائران از مرز مهران تا شهر کوت با مسئولان کشور ما و از شهر کوت تا کربلا برعهده کشور عراق است که با درخواست وزارت کشور و با توجه به حساسیت های موجود، استقرار ۱۰۰دستگاه اتوبوس در شهر کربلا قطعی شده تا بعد از پایان مراسم زائران را سریع از عراق خارج کند.

یزدانی ادامه داد: با توجه به مصوبات و تاکیدات شورای اسلامی شهر و شهرداری تهران کارهای خوبی انجام شده و آقایان سالاری و مسجد جامعی برای نطارت برکارها از طرف شورای شهر انتخاب شدند.

وی گفت: در تمام بازدید ها از مرزها رئیس حراست کل و بازرس شهرداری حضور داشتند.

دیدگاه کاربران