عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون شهردار منطقه یک تهران:

۶۰ نیروی خدمات شهری شمال تهران در کربلا و نجف خدمت رسانی کردند

کد خبر: 89631
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱ ب.ظ

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک تهران از خدمات رسانی ۶۰ نیروی خدمات شهری شهرداری این منطقه در کربلا و نجف خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، مجید نوربخش اظهار داشت : بیش از ۶۰ نفر از نیروهای انسانی خدمات شهری شهرداری منطقه یک تهران با هدف نگهداشت شهرهای کربلا و نجف ، خدمات رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی به شهر نجف اعزام شده بودند.

وی گفت: حضور موثر نیروهای شهرداری تهران در داخل کشور و نیز در کشور عراق در زمینه خدمت رسانی به زائرین حرم حسینی(ع)، نشان دهنده عشق و ارادات نیروهای خدوم شهرداری تهران است که به صورت شبانه روزی از ۱۰ روز قبل از اربعین اقدام به خدمت رسانی کرده اند و این خدمات تا سه روز بعد از اربعین حسینی نیز ادامه خواهد داشت.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک تهران گفت:این خدمات رسانی به مدت ۱۳ روز به وسیله خادمین اعزامی شهرداری تهران به زائران حرم امام حسین(ع) امکانات رفاهی، فرهنگی و درمانی ارائه می دهند و نیروهای شهرداری منطقه یک نیز در کنار سایر همکاران خود به نگهداشت، پاکیزگی و رفت و روب مشغول هستند.

وی خدمات رسانی شهری در دهه آخر صفر در شمال تهران را هم از اقدامات در حال اجرا دانست و گفت: تا پایان ماه صفر و همزمان با سال روز رحلت جانسوز پیامبرگرامی اسلام (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و آفتاب هشتم امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، با توجه به حضور عزاداران حسینی در مساجد و اماکن متبرکه سطح منطقه از جمله مرقد مطهر امامزاده صالح(ع) و امام زاده علی اکبر(ع)و… خدمات بهینه در حوزه های بهداشتی و نظافتی به عزاداران حسینی، ارائه و معابر منتهی به امامزاده ها، تکایا ، حسینه های عزاداری، مساجد و… شست و شو و پاکسازی می شوند.

دیدگاه کاربران