عضویت در خبرنامه الکترونیک
جانشین رئیس پلیس راهور تهران :

انتقال زائران با اتوبوس‌های درون شهری از نقطه سفر مرزی به سمت پایانه ها

کد خبر: 89651
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲:۴۳ ب.ظ

در مرز‌های کشور اتوبوس‌های درون شهری کار انتقال زائران از مرز به سمت پایانه‌های مسافربری را انجام می‌دهند.

به گزارش ندای مردم؛ سردار موسی امیری گفت: موج بازگشت زائران اربعین حسینی از روز سه شنبه ۱۶ آبان ماه آغاز شده و طی امروز و فردا به پیایان می رسد.

وی افزود: به گونه‌ای مدیریت شده که زائران در بازگشت و در محدوده مرز‌ها با مشکل ورود به کشور مواجه نشوند.

جانشین رئیس پلیس راهور با اشاره به وضعیت تردد زائران در مرز‌های شلمچه، چذابه و مهران اظهارکرد: تعداد زائرانی که از مرز مهران به کشور باز می‌گردند بیش از زائرانی است که از مرز‌های شلمچه و چذابه قصد بازگشت دارند به همین خاطر اصلی‌ترین برنامه ریزی‌های پلیس در مرز مهران بود.

امیری در خصوص برنامه ریزی‌های صورت گرفته به منظور بازگشت زائران از مرز مهران به سمت ایلام و از مرز شلمچه و چذابه به سمت پایانه‌های مسافربری خاطرنشان کرد: اتوبوس‌های درون شهری در نظر گرفته شده اند که زائران را از نقطه صفر مرزی به سمت پایانه‌های مسافربری منتقل کنند.

وی ادامه داد: بدون شک محدودیت‌های ترافیکی نیز اعمال خواهد شد تا زائران بدون مشکل از مرز‌ها وارد کشور شوند.

جانشین رئیس پلیس راهور با ارائه درخواستی از زائران اربعین حسینی تصریح کرد: درخواست ما از زائران این است که در بازگشت به نکات ایمنی توجه کرده و از پایگاه‌های در نظر گرفته شده برای استراحت استفاده کنند.

امیری با اشاره به انتقال خودرو‌های برخی از زائران به پارکینگ‌ها اظهاکرد: زائرانی که خودرو‌های خود را در مسیر‌ها رها کرده بودند، خودروشان به سمت پارکینگ‌ها منتقل شده و زمان حضور در مرز‌ها باید با در دست داشتن مدارک لازم، نسبت به دریافت خودرو خود اقدام کنند.

دیدگاه کاربران