عضویت در خبرنامه الکترونیک
مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه :

شبکه گاز مناطق زلزله زده استان کرمانشاه وصل شده است

کد خبر: 89729
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱:۱۲ ب.ظ

مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گاز تمامی مناطق زلزله زده شهری و روستایی غرب استان پس از نشت یابی و رفع ایرادات، وصل شده است.

به گزارش ندای مردم ،امیر مرادی اظهار کرد: طول شبکه انتقال گاز در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به یک هزار و ۹۵۰ کیلومتر می رسد که همه این مسیر عیب یابی و رفع نقص شده است.

وی با اشاره به اینکه ۴۷ هزار انشعاب گاز در مناطق زلزله زده وجود دارد، تعداد مشترکین گاز در این مناطق را ۹۳ هزار مورد عنوان کرد.
به گفته مرادی، همکاران شرکت گاز مستقر در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه نیز به صورت مرتب آمادگی خود برای وصل انشعاب داخلی منازل مسکونی دارای قابلیت سکونت، را اعلام کرده اند.
مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه برای وصل مجدد گاز در منازل، کارشناسان این شرکت حتما باید حضور داشته باشند افزود: قبل از آن کنتور حتما باید بازبینی و رفع نقص شود.
وی با بیان اینکه کارشناسان شرکت گاز ۷ استان کشور به مناطق زلزله زده اعزام شده اند، گفت: هم اکنون حدود ۲۰۰ نفر از نیروهای شرکت گاز در مناطق برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان در مناطق زلزله حضور دارند.
مرادیاظهار کرد: روز گذشته گاز ۸۰۰ واحد مسکونی در ثلاث باباجانی و ۵۰۰ واحد نیز در سرپل ذهاب وصل شد و در صورت اعلام سایر منازل مسکونی و همچنین نانوایی ها و ادارات، آمادگی برای وصل شبکه گاز واحدها دراین مناطق نیز وجود دارد.
زلزله ای به بزرگی ۷٫۳ ریشتر ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه روی داد که براساس آمارهای اعلام شده ۴۳۶ کشته و بیش از ۱۰ هزار و ۲۰۳ مصدوم داشته است.

دیدگاه کاربران