عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون مالی و اقتصادی شهری شهرداری تهران :

مشکل شهرداری تهران برای حقوق دادن به ۱۳ هزار نیرویی که امسال جذب شدند

کد خبر: 89764
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲:۵۶ ب.ظ

معاون مالی و اقتصاد شهری و شهرداری تهران گفت: در چند ماه بیش از ١٣ هزار نفر در شهرداری در سالجاری جذب شدندکه باید به آنها حقوق دهیم.

به گزارش ندای مردم ،سمیع الله حسینی مکارم  اظهار کرد: تا پایان سال در راستای شفافیت مالی، قراردادهای بیش از یک میلیارد به روی سامانه قراردادها قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر هزینه‌های فاقد شهرداری در زمان احمدی نژاد گفت: من هم مثل شما در مورد هزینه های فاقد شهرداری در زمان احمدی نژاد شنیده‌ام اما هنوز برای بررسی وارد نشده‌ایم.
هنوز بررسی برای هزینه های فاقد دوران قالیباف انجام نشده است.
به گفته مکارم، بیش از ١٣ هزار نفر در شهرداری در سالجاری جذب شدند و جالب است بدانید که وزارت ورزش و جوانان در کل کشور ۷۰۰۰ نیرو دارد، وزارت صنعت ۳۵۰۰ نیرو دارد اما در شهرداری در چندماه ١٣ هزار نفر اضافه شدند که باید به آنها حقوق دهیم!

مکارم ادامه داد: ١٨ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی به بانکها داریم که سالانه ٧ هزار میلیون بابت سود تسهیلات پرداخت می‌کنیم.
وی با بیان اینکه مدیریت قبلی شهر تهران مدعی بود۱۴۰۰۰ میلیارد تومان دولت به شهرداری بدهکار است، افزود: از این مبلغ ۸۰۰۰ میلیارد تومان دولت مجاز به پرداخت آن بوده است و تنها ۵۶۰۰۰ میلیارد تومان دولت مکلف به پرداخت آن است.

دیدگاه کاربران