عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 :

شکایت قضایی شهرداری منطقه ۱۱ از شرکت هایی که تبلیغات خود را کف پیاده روها چسبانده اند

کد خبر: 89785
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۱۶ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ از شکایت قضایی علیه شرکت هایی که تبلیغات خود را به صورت برچسب در کف پیاده روها چسبانده اند؛ خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، کورش خرد ضمن اعلام طرح شکایت علیه شرکت هایی که تبلیغات خود را در کف پیاده روهای این منطقه چسبانده اند و باعث زشتی چهره شهر      شده اند ؛ گفت: اخیرا بسیاری از شرکت ها و موسسات به صورت غیر قانونی تبلیغات خود را در کف پیاده رو ها می چسبانند که علاوه بر نازیبایی  چهره شهر، هزینه و زمان زیادی برای پاکسازی نیاز دارد. 

وی با بیان این که معابر این منطقه با کیفیت مناسب پیاده رو سازی شده اند و تمام شهروندان برای حفظ اموال شهر مسئول هستند؛ افزود: بیشترین برچسب های تبلیغاتی کف پیاده روها در تقاطع ولی عصر– انقلاب ، جمهوری – ولی عصر ، ضلع جنوب میدان انقلاب ، محور جمهوری – حافظ ، میدان حسن آباد ، محور جمهوری حد فاصل خیابان ولی عصر تا حافظ و از میدان جمهوری تا خیابان اسکندری مشاهده می شود که اخیرا نیز فراگیر شده است.

خرد خاطر نشان کرد: علاوه بر اجرای طرح ویژه نظافتی در این محورها که کار سخت و زمانبری است؛ از طریق اداره حقوقی این منطقه اقدام به طرح شکایت علیه این شرکت ها و موسسات کرده ایم و تقاضای اعمال قانون در خصوص متخلفان داریم.

دیدگاه کاربران