عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار کرج :

تلاش برایبرای خدمت رسانی به شهروندان با تعریف الگوی پایدار

کد خبر: 89822
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۱۵ ب.ظ

شهردار کرج گفت: مدیریت شهری کرج تلاش دارد با ایجاد فضایی مناسب برای فعالیت نخبگان، الگوی علمی پایداری را برای خدمت رسانی به شهر و شهروندان تعریف کند.

به گزارش ندای مردم ،اصغر نصیری  با بیان اینکه در جهان امروز پیشرفت و توسعه کشورها بر مبنای علم و دانش استوار است، اظهار داشت: برنامه پنجم توسعه کشور نیز بر مبنای علم و فناوری تبیین شده است.

شهردار کرج با یادآوری فعالیت ۱۰ استارتاپ مطرح کرج در این نمایشگاه، افزود: مدیریت شهری نیز با هماهنگی مرکز پژوهش ها، مرکز مطالعات اجتماعی سازمان فرهنگی و معاونت برنامه ریزی شهرداری، غرفه های یکپارچه ای را به منظور ارائه دستاوردهای علمی نخبگان دایر کرده است.

نصیری عنوان کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای استفاده مسئولان از دستاورد های علمی است.

وی ادامه داد: مطالعه، پژوهش و بهره گیری از فناوری های نوین زمینه را برای دستیابی به بسترهای ارزشمند خدمت رسانی و ایجاد تحول در کسب و کار فراهم می کند.

شهردار کرج با مثبت ارزیابی کردن اقدام مدیریت شهری به منظور پرورش استعدادهای نخبه در شهر، بیان کرد: مدیران دستگاه‌های خدمت رسان باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

نصیری افزود: مدیریت شهری کرج تلاش دارد با ایجاد فضایی مناسب برای فعالیت نخبگان، الگوی علمی پایداری را برای خدمت رسانی به شهر و شهروندان تعریف کند.

دیدگاه کاربران