عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15 :

آماده باش سایت های برف روبی در منطقه ۱۵

کد خبر: 89856
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶ ب.ظ

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵، از آماده باش ۱۰ سایت اصلی و ۷۳ سایت فرعی برف روبی به منظور رفع لغزندگی احتمالی شبکه معابر به هنگام بارش برف خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، علی اکبرکریمی پور با اعلام مطلب فوق افزود: همزمان با  فرارسیدن فصل سرما و ریزش برف و باران ۱۰سایت برف روبی، ۷۳ ایستگاه توزیع شن و نمک و اکیپ برفروبی شامل۲۵ نیروی انسانی با بهره گیری ۱۰ دستگاه ماشین آلات مخصوص از ۱۵ آبان در این منطقه مستقر شده است.

به گفته وی این سایت ها در بزرگراه بعثت مقابل شهرك بروجردي بوستان میرزاکوچک خان، بزرگراه امام علي (ع) شمال به جنوب مقابل بوستان شهداي غزه، بعد از پل خاوران، بزرگراه آزادگان مقابل تالار توسكا، بزرگراه بسيج شمال به جنوب بعد از ۲۰ متري افسريه، مقابل تالار گلهاي زندگي، بزرگراه امام رضا (ع) شرق به غرب بعد از ميدان آقانور،  خیابان طالقانی،  پل سيمان و  بازار مصالح آماده سازی و تجهیز شده است.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه با اشاره به استقرار ۷۳ ایسگاه مخازن زرد رنگ مخصوص دپو کیسه های شن و نمک در رمپ و روپ و دوربرگردانها  افزود: بخش عمده این مخازن علاوه بر استفاده نیروهای شهرداری در موارد خاص،  برای استفاده شهروندان در نظر گرفته شده تا برای جلوگیری از لغزندگی های موردی در معابر استفاده شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین  بمنظور تسریع در رفع لغزندگی معابر بهنگام بارش باران و برف تمامی نیروهای خدمات شهری با اکیپ برف روبی همکاری خواهند کرد.

 

 

دیدگاه کاربران