عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس سابق شورای شهر تهران :

واکنش چمران به پیشنهاد نجفی برای مناطره با قالیباف

کد خبر: 89883
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۳۳ ق.ظ

رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به پیشنهاد شفاف ساز شهردار تهران برای مناظره با قالیباف پیرامون دلایل تعطیلی خط ۷ مترو تهران گفت: موضوعات شهری را نمی‌توان با مناظره دنبال کرد و مسئولان شهری در این دوره بهتر از به دور از جنجال‌های رسانه‌ای موارد را در جلسات بررسی کنند.

به گزارش ندای مردم ، مهدی چمران اظهار کرد: آقای پور سید آقایی عنوان کرده که افتتاح خط ۷ عجولانه و تبلیغاتی بوده که کاکلا این موضوع را تکذیب می‌کنیم.

وی تصریح کرد: در خصوص مسائل باید تخصصی اظهار نظر کرده و بیان صحبت‌های غیرکارشناسی به جزء به وجود افزایش مشکلات، چیز دیگری را ندارد.

چمران ادامه داد: زمانی که خط ۷ در دوره قبل قرار بود افتتاح شود، بازرسی از سوی مترو در جلسه شورا حضور پیدا کرد و ایرادت خط ۷ را مطرح کرد که حدود ۲۵ ایراد بود و در ادامه نیز برخی از موارد بر طرف شد.

رئیس سابق شورای شهر تهران افزود: با توجه به اینکه در آن زمان یک قطار برای خط ۷ در نظر گرفته شده بود و زمان ۲۵ دقیقه‌ای هم برای آن در نظر گرفته شده بود قاعدتا مشکلی برای افتتاح خط نبود.

وی اضافه کرد: در این دوره مدیریت شهری تصمیم گرفت این خط را تعطیل کند که امیدواریم این تصمیم به نفع شهر و شهروندان باشد و به‌زودی شاهد افتتاح مجدد خط ۷ باشیم.

چمران بیان کرد: موضوعات شهری را نمی‌توان با مناظره دنبال کرد و مسئولان شهری در این دوره بهتر از به دور از جنجال‌های رسانه‌ای موارد را در جلسات بررسی کنند.

دیدگاه کاربران